Sayfa 119/651 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 945 - 952 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Ama suna emin değilim şirketi kurtarirlarmi batirirlarmi emin değilim kurtarma yolunda pek bir çaba göremiyoruz sonsuza dek faaliyet yapmadan borsa kot undan kalamaz elbet bir süresi vardır o süre dolduğunda elbet atilacaktir ama ne zaman bunu bilmek mümkün değildir
    Bak sende geliyorsun sozume

2.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Bak sende geliyorsun sozume
    Benim sözüm derken

3.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Benim sözüm derken
    Bu kadar borçla bu şirketin kurtarilmayacagina yada kurtarilamayacagina diyelim

4. Ben her gün düzenli bir kaç tane mesaj yazarım takip ediyorsun dur hiç bir gün yazımda şirket kurtulacak diye bir yazım oldumu şirket düzelecek uçacak kaçacak diye bir mesajımi hatirliyormusun Hayır çünkü ben şirketi yönetenlerin iyi niyetli olmadığını düşünüyorum ben defalarca yazdım bunlar belkide kottan atılıp öyle adım atmayı dahi bekliyor olabilirler emin olduğum tek şey borçlar ödenecek gerekçelerini yazdım

5. Bir yil süreyle ticari faaliyeti olmayan şirket kottan atılır diyor yada ticari faaliyet yapacak finansman yetersizliğinden dolayi atıyorum der atar buna itiraz edecek kimse yok zaten burda bunu birilerinin demesine gerekte yok kanun diyor zaten burdaki herkes bilirki bu şekil bir süre daha devam eder sonra atılır ama tarih bilinmez gelişmeler takip edilir Biraz şans tanınır bütün bunlara rağmen herhangi bir girişim yoksa tabiki atılır faaliyet siz şirket olurmu beklenti acaba bunlar ortak alırmı yada şirketi satar mi çünkü neticede bir marka değeri var

6. BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Ben her gün düzenli bir kaç tane mesaj yazarım takip ediyorsun dur hiç bir gün yazımda şirket kurtulacak diye bir yazım oldumu şirket düzelecek uçacak kaçacak diye bir mesajımi hatirliyormusun Hayır çünkü ben şirketi yönetenlerin iyi niyetli olmadığını düşünüyorum ben defalarca yazdım bunlar belkide kottan atılıp öyle adım atmayı dahi bekliyor olabilirler emin olduğum tek şey borçlar ödenecek gerekçelerini yazdım
    Alical kardeş senin yazdığında mantıksız...
    Ne demek şirket borçlarını ödeyecek ama şirket kurtulmuyor..
    Şirketin borcu ödendimi şirket borcu kalmaz ....

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. Doğru şirketin borcu ödenir se şirketin borcu kalmaz neyi mantıksız

8.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Doğru şirketin borcu ödenir se şirketin borcu kalmaz neyi mantıksız
    Borçlarını ödeyecekse koddan çıkmasına neden fırsat versin ...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 119/651 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •