Sayfa 12/47 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 89 - 96 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1. Murat agbi hayırlı olsun...aselsan da 23.41 i geçti dediğiniz gibi 24 leride hızlı geçip 26 lara gelirmi??

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Forumda gördüğüm, kimseyi yönlendirmeden çıkar gözetmeden sadece insanlara bilgi vermek, bir şeyler öğretmek amaçlı yazan nadir insanlardan Ekodream hocam, kıymetini bilin.

~~~Burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. YTD ~~~

3. Murat hocam,tuprs u zaten biliyordum,biraz daha arastırayım dedim,cok ciddi kar açıklaması bekliniyormuş,bedelsiz potansiyeli yüzde anlamında cok yüksek (buraya yazmak istemedim),fakat genel kurulun insayatifine kaldığı söylenmekte ?????
    Ayrıca aselsan topiğine Ankara yı özlediğinizi yazmışsınız,gelirseniz sizi misafir etmekten çok memnun olurum
    Bu arada tuprs un bilanço açıklama tarihi 21/8/2017 ilgilenen arkadasların dikkatine

4.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    Forumda gördüğüm, kimseyi yönlendirmeden çıkar gözetmeden sadece insanlara bilgi vermek, bir şeyler öğretmek amaçlı yazan nadir insanlardan Ekodream hocam, kıymetini bilin.

Aynen hocam, ben kendisinin cok faydasını gördüm,tekrar tesekkür ederim.....

5.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    Forumda gördüğüm, kimseyi yönlendirmeden çıkar gözetmeden sadece insanlara bilgi vermek, bir şeyler öğretmek amaçlı yazan nadir insanlardan Ekodream hocam, kıymetini bilin.

Dostum çok tşk ediyorum çok naziksiniz inanın tek amacımda bu a yada b hissesi deil amacım zaten...
    İnsanlara doğru yatırım stratejisi aşılamak borsada doğru yatırım ve zaman ile kazanmanın çok kokay olduğunu göstermek
    Tabii kaybetmeninde
    Az önce başka topikte yazınızı okudum tekrar itibar veremedim maalesef hergün 21.20 olacak deyip sonra yükselişte sevinmek ve buna itibar etmek idi bgn paylaştığım yatırımcı portföyü inanın aselsan hakkında konuşuyorsak bizi tek konuşturan hissenin speği
    Bi gün terse yatırırsa o zmn insanların birbirine tutumlarını çok merak ediyorum o yüzdende forumlardan. Korkuyorum ve mümkün olduğunca etliye sütlüye karışmıyoeum
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

6.  Alıntı Originally Posted by Aldkmn Yazıyı Oku

Aynen hocam, ben kendisinin cok faydasını gördüm,tekrar tesekkür ederim.....
    Ben tşk ederim ama kazançlarınızıda kayıplarınızıda sizler yapıyorsunuz(belki cümlem yanlış anlaşılabiliyor üslubum bazılarına sert yada ukala gelebiliyor) ama bi kazanç varsa bunun nedeni sadece SİZSİNİZ...
    Karınız kazancınız daim oldun
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

7. Elinize sağlık tşk ederim yorum için. .

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,360
     Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Herkese selamlar
    Sosyal medyada ve kısa süreli eğitimlerle sürdürdüğüm finansal okur yazarlık eğitimlerine bu mecradan devam edicem.
    Hayırlı olsun
    Hayırlı olsun kardeşim iyi olmuş emeğine sağlık.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 12/47 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •