Sayfa 120/696 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 5565 madde; 953 - 960 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZDA SON GÜN
    3 hissse seçin bir yıl yarışalım
    bu sene belki sizin hissenizin senesi
    alalım tahminlerinizi.
    MUTLU YILLAR YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

bjl nin kasasına cenk satışı ile 25-30 milyon avro girecek.
    3-4 tane nokta transfer yapması kesin gerekiyor.maçın kaderini değiştirecek oyuncu lazım.sıradan değil.bu gelecek parayla iyi transferle tekrar aradaki 6 puanlık farkı kapatılırsa şayet takım şampiyonluğa oynarsa şayet. hisse prim yapar hale gelecektir.
    yoksa borçlar ortada.bu kadar borçun içinde yüzen 4 adet spor klüpü hisselerinin normal başka şirketlet olsaydı şayet önce gözaltı pazarına alınıp oradanda borsa kotundan çıkartılması gerekiyordu.4 klüpün toplam borçu 7,5 milyar.bu durum böyle devam edemez.
    saffet sancaklı 4 klübünde borçu nedeniyle ligden düşürülmesi gerektiğini mecliste gündeme getirmişiti.
    yoksa bu şekilde spor klübü hissesi taşıyan küçük yatırımcılar takım tutar gibi zarar etmeye devam edeceklerdir.
    bilerek zarar etmek için spor klübü hissesi alınıyor.nedeni tuttukları klüpü desteklemek için.sonuç ortada.
    bak gs de yakında 300 bedelli veriyorlar.klüblere çok çok büyük paralar lazım.
    bu borçların faizinin faizini dahi ödeyemiyorlar.milyarlık banka faizlerini dahi ödeyemeyen klüplerin durumu ortadadır.
    yavaş yavaş klüplerin battıkları tv den basından görüyoruz.
    aslında tamamı bu şekildedir.bu kadar astromik üctertlerle yapılan transferleri hiç bir klüp karşılayamaz.
    bundan bir çok klüpte batacaktır.bu kadar borçu kimse ödeyemez.
    inşallah zarar etmezsiniz.yatırım yapılacak spor klüp hisselerinin durumunu iyi bilmek lazım.ytd.dir.
    fakat işte spor klübü diye bir şey yapmıyorlar.
    bir bjk li olarak durum net bu.diğer klüplerde durum bu.gaziantep iflas etmiş.samsunda.
    bir çok klübe puan silme ligden düşürülme cezalarını bundan sonra sık sık duyacağız.
    böyle uçuk paraları kimse ödeyemez.ödersede sonuç böyle olacaktır.
    yakın bir zamanda klüplerin çoğunun kapısınıa kilit vurulur.
    her klüp çoğu iflasın eşiğie gelmiştir.
    yabancı transferleri hemen yasaklanmalıdır.
    transferde klüpler kendi aralarında anlaşarak tavan fiyat belirlemelidir.yoksa daha büyük klüpler sırayla iflas edeceklerdir.durum net budur spor klüp hisselerinde.
    zararını çıkaran çıkardığı anda hissesini satıp kurtulsun.
    inşallah boşuna zarar etmezsiniz.ytd.dir.

3. Kartalcı53 çakallık peşindesin gibime geliyor sen sat kurtul ozaman ...(boşuna zarar etmezsin)

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Mehmetfidan Yazıyı Oku
    Kartalcı53 çakallık peşindesin gibime geliyor sen sat kurtul ozaman ...(boşuna zarar etmezsin)

benim yazmamla ne hisse çıkar nede düşer.bende bu hisse yok.aselsan ve thy var.
    kimseyede alsın satsın demiyorum.ama senin uslubun yanlış.bilgin varsa sende bir şeyler yaz.bizde faydalanalım.ben sadece çok eski bjk li olduğum için bu yazıyı yazdım.aydınlatıcıda olabilir.fikirde vermeyebilir.anlayana.anlamayan zaten anlamıyacaktır.
    zaten bu yazıya istinadende kimse yatırım yapmasın diyorum.
    yanlış bir yeri varsa şurası yanlış dersin.bende belki bir şeyler öğrenmiş olurum.
    yukarıdaki yazıyı gerçek bjk li taraftarlarına istinaden yazdım.kumarbazlar için değil.
    borsada yatırımcı olmak için önce borsa şirketleriyle bilanço analizi yapmak lazım.kısacası borsa okur yazarlığını öğrenmek gerekiyor.
    bende zaten yok.olmasıda imkansız.bilançolar yıllardır.bozuk.hep zarar.kar yok.temettü yok.kısaca hiç getirisi yok.
    fakat bu yukarıda yazdıklarıma itibar etme.istersen okursun.işine gelmeyen yeride okumazsın.
    ne benim bu yazdığım yazıyla bu spor hisseleri düşer.nede çıkar.speklerin hareketine göre hisselerin hareketi olur.
    spor hisselerinde spekler ne yaparsa ona göre düşerde çıkarda.
    tespitlerim ise şurada 100 kişiye sorsan doğru yazmışsın diyeceklerdir.
    zarar etmeyin be kardeşim.demek istediğim kısaca buydu.anlamak isteyene istinaden cevapımdır.
    boşuna yazdık...ytd.dir.
    eleştirmek hele doğru eleştiride bulunmaktan anlayanada fayda vardır.

5. Kusura bakma Kartalcı53 seni yanlış anlamışım

6. Sen kupa hedefin olsun en iyi oyuncunu sat. Böyle bir saçmalıkmı var. Amaç 2 sene önceki fiyatından kağıdı toplamakmı bu ne saçmalık. 130bin zarar yazdım beşiktaşa bu sene olmadı seneye çıkartırım senden. Şimdilik kalanlara bol kazanç! dilerim. Takipteyim.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

7. Kartal arkadaşım eline kalemine sağlık teşekkür ederim çokta doğruları yazmışsın ama ne yazıkki üzülerek söylüyorum hala burda yatırımcıya şöyle olucak böyle olucak diyenler var senin yazdıklarına bakıp ona göre hisseyi girerken düşünsünler bende zaten satıp çıkmayı düşünüyorum bu seneyide sayarsam 3 yıl oldu iyi bi araba param yok oldu alcak olanlar 2 kez düşünsünler hoşcakalın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    05.07.2017 Tarihinde yaptığımız bildirimde Şirketimiz ile Denizbank A.Ş ve Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş (Konsorsiyum Bankaları) arasında, güncel banka kredilerinin refinansmanı ve ticari borçların finansmanında kullanılmak üzere 96.400.000 USD muadili kredi kullanımı konusunda mutabakata vardığımız kamuoyunun bilgisine sunulmuştur. 11.09.2017 ve 08.11.2017 tarihlerinde yaptığımız bildirimler ile paralel olarak, söz konusu kredi üzerindeki çalışmaların devam ettiğini ve nihai kredi sözleşmesi imzalandığında kamuoyunun bilgilendirileceğini kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/648187

Sayfa 120/696 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •