Sayfa 120/670 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 5356 madde; 953 - 960 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Sn oraletosman aşağıdaki sitede daha iyi küfür ediyorlardı oraya ba dilersen

https://x.com/hashtag/hektas?t=Ra3XZ...BsdLp5SZw&s=09

2. Bugun fazla bakmamistim ne olmus oyle. Sabah seans oncesi eslesme +7 olsun sonra -3e yakin kapa.
    iyi operasyon cekmisler, zaten kagit iyice operasyon kagidi oldu.

Orta vade icin olumlu degilim ama kisa vadede yukari bi hareket yapacaklar gibi geliyor, bugunku hareket bi silkeleme olarak kalabilir.

3. Oyakin bizden sattigi lotlar bu araziye odedigi parayi karsiliyor mu acep ole ise lotlarin parasi donup dolasip bizi bulmus degilse oyaktan kazik yedik gerci her turlu kazik yemisiz gibi geliyo bana
    Lotumu sat arsami al kendi arsamda kiraci olayim tefecinin eline dustuk galiba sonumuz hayr olur insllh
    3. Cyrek beklentilerimiz nedir buyuklerimizin burdaki eskilerin beklentisi var mi
    Yada deniz yatirim biseyler paylasti mi aceba en iyi onlar tutturuyo mal almaya baslarsa iyi deriz belki

4.  Alıntı Originally Posted by ayaz1353 Yazıyı Oku
    Oyakin bizden sattigi lotlar bu araziye odedigi parayi karsiliyor mu acep ole ise lotlarin parasi donup dolasip bizi bulmus degilse oyaktan kazik yedik gerci her turlu kazik yemisiz gibi geliyo bana
    Lotumu sat arsami al kendi arsamda kiraci olayim tefecinin eline dustuk galiba sonumuz hayr olur insllh
    3. Cyrek beklentilerimiz nedir buyuklerimizin burdaki eskilerin beklentisi var mi
    Yada deniz yatirim biseyler paylasti mi aceba en iyi onlar tutturuyo mal almaya baslarsa iyi deriz belki
    ;):

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,161
     Alıntı Originally Posted by ayaz1353 Yazıyı Oku
    Oyakin bizden sattigi lotlar bu araziye odedigi parayi karsiliyor mu acep ole ise lotlarin parasi donup dolasip bizi bulmus degilse oyaktan kazik yedik gerci her turlu kazik yemisiz gibi geliyo bana
    Suzgeci aldilar mi yine dolapdan?
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6.  Alıntı Originally Posted by ayaz1353 Yazıyı Oku
    Oyak "kendine ait" olan 87,3 milyon hektaş hissesini 23,37 den sattı ve 2,04 milyar brüt hasılat elde etti. Yani kazandığı "kendi parasının" bir bölümüyle hektaşa ait araziyi satın alıyor. Kimbilir belki kalan 750 milyonla başka bir yeri daha satın alır. Dolayısıyla beğenirsiniz beğenmezsiniz, bedeli az çok bulabilirsiniz ama sonuç olarak borçlu olan biziz ve kısa vadeli borçları çevirmek için acil nakit lazım. Faizler yükseldiği için tahvil ihracı eski cazibesini yitirdi. Yeni finansal çözümler geliştirmek lazım. Bu işlemide bu kapsamda düsünmek lazım. Oyak, piyasadaki çok önemli şirketlerin büyük ortağı. %55,37 payla hektaşta da büyük ortak olduğu için, hektaştaki her olumsuzluk bize bir yazarken Oyağa 1 milyon yazar. Bu yüzden mevcut duruma çözümler geliştirmeye çalışıyorlar. Yarın şirket düze çıkıp daha iyi paralar kazanmaya başladığında da biz bir kazanırken, oyak 1 milyon kazanacak.

7. Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by mersey Yazıyı Oku
    Oyak "kendine ait" olan 87,3 milyon hektaş hissesini 23,37 den sattı ve 2,04 milyar brüt hasılat elde etti. Yani kazandığı "kendi parasının" bir bölümüyle hektaşa ait araziyi satın alıyor. Kimbilir belki kalan 750 milyonla başka bir yeri daha satın alır. Dolayısıyla beğenirsiniz beğenmezsiniz, bedeli az çok bulabilirsiniz ama sonuç olarak borçlu olan biziz ve kısa vadeli borçları çevirmek için acil nakit lazım. Faizler yükseldiği için tahvil ihracı eski cazibesini yitirdi. Yeni finansal çözümler geliştirmek lazım. Bu işlemide bu kapsamda düsünmek lazım. Oyak, piyasadaki çok önemli şirketlerin büyük ortağı. %55,37 payla hektaşta da büyük ortak olduğu için, hektaştaki her olumsuzluk bize bir yazarken Oyağa 1 milyon yazar. Bu yüzden mevcut duruma çözümler geliştirmeye çalışıyorlar. Yarın şirket düze çıkıp daha iyi paralar kazanmaya başladığında da biz bir kazanırken, oyak 1 milyon kazanacak.
    Sn. mersey yorumlarınıza katılıyorum. OYAK burada Hektaş için kendi payıyla ilgili bir çözüm üretmiş oldu. Hektaş ın burada bir kaybının olduğunu düşünmüyorum. Üstelik kısa vadeli borçlarının bir kısmını karşılayacak bir durum. Ancak şu da bir gerçek ki Levent Bey hesapsız ve kitapsız hareket etmiş. OYAK yönetimini de yanıltmış. Fakat ilerde yatırımlar tamamlandığında Hektaş Türkiye ve bölgede önemli bir oyuncu olacak. Beklemeye tahammülü olan için bence sorun yok.

21061110AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 120/670 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •