Onemli Gunler Banner
Sayfa 121/613 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 4897 madde; 961 - 968 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. pegasusun ana maliyet kalemlerinden petrol şu dakikalarda 55 doların altınada düşerek 54 şerde aeurediyor. düşüş devam ederse yarında ğşyasaya rağmen iyi geçebilir. petrol 65-70 civarlarındayken 38 lira olan senet 55 dolar ken kaç olur

2. Maalesef kardeş, bizde senin gibi düşünerek aylardır yıllardır bekliyoruz...

Lakin yabancı bir türlü sağlam alışa geçmedi

Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    pegasusun ana maliyet kalemlerinden petrol şu dakikalarda 55 doların altınada düşerek 54 şerde aeurediyor. düşüş devam ederse yarında ğşyasaya rağmen iyi geçebilir. petrol 65-70 civarlarındayken 38 lira olan senet 55 dolar ken kaç olur

3. Normal şartlarda 30-40 arasında olmamız lazımdı. Lakin THY Sabiha Gökçeni alacak diye haber çıktığından beri satış baskısı bitmedi...

Yatırım tavsiyesi değildir, lütfen yalnız kendi mantığınızla hareket ediniz

4.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    pegasusun ana maliyet kalemlerinden petrol şu dakikalarda 55 doların altınada düşerek 54 şerde aeurediyor. düşüş devam ederse yarında ğşyasaya rağmen iyi geçebilir. petrol 65-70 civarlarındayken 38 lira olan senet 55 dolar ken kaç olur
     Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

BRENT & PGSUS - Aylık logaritmik ....

2 gün önce grafiğini gönderdim. Daha önce başlıkta çok defa tekrarladım. Tarihleri boyunca pegasus ile brent arasında herhangi bir negatif korelasyon olmamıştır... Petrolün düşüşüne çıkışla ya da çıkışına düşüşle tepki vermemiştir. Tam aksine düşerken düşmüş çıkarken çıkmıştır... Aynı durum THYAO için geçerlidir... Şirketler için büyük maliyet kalemleri olmasına rağmen düşünüldüğü gibi negatif korelasyon oluşmuyor . Bu maliyetler şirketler tarafından hedge ediliyor... Önemli olan turizmin bozulmadan devam etmesi...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

5.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    güneş balçıkla sıvanmaz... mallar bende... fullün fullü ... 20 maliyet... acı ama gerçek ...
    Daha geçenlerde portföyünü burada yayınlamıştın. Maliyetin 22 küsürdü. Hangi ara ve nasıl maliyetini 20'ye düşürdün?

Yalandan ölen yok nasılsa. Salla.

6.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Daha geçenlerde portföyünü burada yayınlamıştın. Maliyetin 22 küsürdü. Hangi ara ve nasıl maliyetini 20'ye düşürdün?

gerçekten kelebek gibi misin ... ezildiğini hissettikçe üzülüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    güneş balçıkla sıvanmaz... mallar bende... fullün fullü ... 20 maliyet... acı ama gerçek ...
     Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku

Boşuna dememişler yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye. Yakalandın işte. Yalancı pazarlamacı seni. Eziklik birine yakışacaksa yalan söyleyene yakışır. İlla birine üzüleceksen de yalan söylediğin için kendine üzül. Gerçi ne zamandır afişe ediyorum seni buradan ama bir insan yüzsüz olunca etkisi olmuyor işte.

8.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Boşuna dememişler yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye. Yakalandın işte. Yalancı pazarlamacı seni. Eziklik birine yakışacaksa yalan söyleyene yakışır. İlla birine üzüleceksen de yalan söylediğin için kendine üzül. Gerçi ne zamandır afişe ediyorum seni buradan ama bir insan yüzsüz olunca etkisi olmuyor işte.
    sen gerçekten kelebeksiiiin .... ya ben kıyamam sana ....

Sayfa 121/613 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •