Sayfa 121/1002 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. şu günlerde müthiş bir boşluk fırsat gördüğüm için siyasete girmeye karar verdim [IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?

samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

benim oyum alicemale sana oy çıkmaz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. resim çıktı mı
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

zübük efendi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bugün bende motive olup sağlık ocağına gittim. Hastada yoktu.
    Aşı için liste var mı dedim mevcut liste erimeden yeni isim eklemiyoruz.
    zaten 65 yaş üstü VE kronik hastalığınız yoksa vurulmuyor dedi.
    Tamam babam 65 üstünde dedim. Aynı zamanda kronik hastalığı olacak dedi. Tansiyonu dedim yok dedi. ara ara gelin sorun dedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ruhi bunalım kronik hastalığa girmiyor mu ?

6. Muharrem namaza gideceksen en yakın yere gider eda edersin... öyle yola çıktım İstanbul'a gidiyorum ayasofya açılışında ben de meydanda kılarım falan olmaz o iş... Dini siyasete sokmayın arkadaş yapmayın anlatamıyoruz ... Namaz en yakın yerde eda edilir.... onun için benden sana oy yok ! İnanmayana bi şey demiyorum da inançlı insan için namaz demek içinde tefekkürü , içe dönüşü soyutlanmayı gerektiren bir ritüel ... evet cemaatle kılınır fakat gidiş amacının '' saf '' tek bir gayeye adanmış olması lazım ... off offff

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    ruhi bunalım kronik hastalığa girmiyor mu ?
    Bi arkadas var Bunun kiz arkadasi dogu blokta bi yerden
    Kiz ona Demis ben de bura aktariyim
    Yeltsin le gorbacov hazirlamis durumu ve kapital sisteme gecince insanlar daha mutsuz olmuslar
    Kapital sistemde herkez oyledir
    Ya isveren ya arwat
    Hepsi ileri atilim icin kamcililiyinca adami
    gayet dogallikli
    Ruhsal hastalik senktonlari gorukur
    Meaelesef

Sayfa 121/1002 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız