Sayfa 121/863 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 961 - 968 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.CAHİLCUHALA kardeşim gecenin bir vaktinde boş durmamış oldukça önemli saptamalarda bulunmuşsunuz.Teşekkürler.Ben her girdiğim kağıtta speklerden korkmuşumdur.Burdada adı bile belli olan spek dostumuzun eline düşmüşüz demekki.Yinede iyi şeyler umalım.İyi bir gün diliyorum hepinize.
    Fk 4,7 hisse çok ucuz , adam hala mal topluyor , tahtayı temizliyor , tahtadaki hareketlere bak görürsün , adamın maliyeti de 16,50 li rakamlarda , hergün yükseliş olmaz onun için çıkıyor , geri gelip kademeleri düzeltip tekrar gidiyor , şirket yatırım yaptı kredi ödemesi var onun için 1 tl olmasa bile ona yakın bir temettü verip gerisi ile bedelsiz artırım yapabilir % 150 civarında , şirketle ilgili bir sıkıntıda yok , ayrıca malları topladı aşağı salsa alacak çok kişi var , zamanında bu zat ege endüstridede yapmış girmiş % 200 ile vermiş gitmiş. O ege endüstri bundan sonrada % 300-400 artmış , potansiyeli olan şirket ederini mutlaka bulur , yeterki ciro ve karlılığı bozulmasın ,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    günaydın hayırlı cumalar haftayı artık güzel kapatması gerekiyor gibi geliyor bana sanırım endeks te güzel kapanış yapacak bıktık artık kaç yıldır dayak yemekten diyor bir çok aracı kurum mal satmak istemiyor büyük babalar da faiz ve dolar yerine borsada fırsat peşinde temeli sağlam doğru düzgün yönetimi hikayesi olan şirketler revaçta olacak
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. Hayırlı cumalar. Herkes güzel temennilerle başlamış . İnşallah pozitif hava kağıda yansirda 17 altını görmeyiz.

SEvgli İBAGATİR kardeşim anladığım kadarıyla sizde bu kağıdın eskilerindensiniz.Sizede benim gibi yenileri (Borsanın ve bu sitenin eskilerindenim ama bu kağıtta çok yeni olan BORSAZEDE bir abinizim )aydınlattığınız için teşekkür ediyorum.Kolay gelsin.

5.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    SEvgli İBAGATİR kardeşim anladığım kadarıyla sizde bu kağıdın eskilerindensiniz.Sizede benim gibi yenileri (Borsanın ve bu sitenin eskilerindenim ama bu kağıtta çok yeni olan BORSAZEDE bir abinizim )aydınlattığınız için teşekkür ediyorum.Kolay gelsin.
    👍 saygılar

o kadar aşağı yukarı hareket ediyorki ben tahtada izlerken yetişemiyorum.Al sat yapanlar nasıl yetişşiyor bu harekete anlamak zor.

7. Saat 4 ü geçti aşağı salma hareketine başlar artık

17'nin altına indirmek için epey uğraşıyor spek dostlar.Büyük olasılıklada inecek gibi.

Sayfa 121/863 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •