Sayfa 121/936 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 7482 madde; 961 - 968 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Ulan karaktersiz 2.5M lot satış ile 5 kademe düşürdün ya ne diyelim.Yükselmeye çalışırken her kademede 2-3 M lot işlem yaptığı iken halde yerinde saydırdı.Anlaşılan KY daha satmadı ve yıldırma politikasına devam,,,YTD...

2.  Alıntı Originally Posted by Batuhan78 Yazıyı Oku
    Ulan karaktersiz 2.5M lot satış ile 5 kademe düşürdün ya ne diyelim.Yükselmeye çalışırken her kademede 2-3 M lot işlem yaptığı iken halde yerinde saydırdı.Anlaşılan KY daha satmadı ve yıldırma politikasına devam,,,YTD...
    Günlerdir o kademelerin boş olduğunu anlatmaya çalışıyorum. kademede 8 milyon görseniz ne olur??
    fasa fiso kademe işi

şunun altına veremez sıkıyosa versin erkekse versin dişiyse alsın............

piyasada asla şunun altı yok diyemezsiniz. Tükürüğünüz kurumadan gösteriverirler.

piyasanın amiralini garan maymun eden adamlar bu gibi hisselere neler yapmaz ......

kafamdaki senaryoda zerre şaşma yok. Allah şaşırtmasın ben bilançoyu görmek istiyorum.

piyasa herşeyden büyük hakkımızda hayırlısı

3. 6 aylıkların açıklanma tarihi kaçtı arkadaşlar

4. Hazinenin Ekonominin başına damadını getirirsen yabancı bırak yatırımını senin ülkenden şener şen gibi ayakları götüne vura vura kaçar. Devlet politikası olmayan Vizyonu sadece hükümetle sınırlı bir ülke batmaya mahkumdur . Sonra ülke dışına kaçmaya çalışan türk yatırımcıya cezalar korkularla baskı yaparsın ancak ama o da ülkeyi kurtarmaz kaçar.

5. kademeleri goren bi yazabilirmi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Maliyeti 1 in üstünde olan bir ben miyim acaba

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Maliyeti 1 in üstünde olan bir ben miyim acaba

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    +1
    Beni de ekle )

8. Bende varm

Sayfa 121/936 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •