Onemli Gunler Banner
Sayfa 121/743 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 5938 madde; 961 - 968 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Enerjileri zaten mndrs e devretti %100 ünü..

2. Ben 12 aylık ve sonrası 3 aylık bilançoda dövizdeki düşüş nedeniyle daha önce yüksek zarara neden olan döviz borçlarının bu kez kar olarak yansıyacağını bu nedenle bilançoda önemli sürprizler olacağını düşünüyorum...

3. dövizdeki fiyatlama:
    dolar: 6.ay sonu :6.85....9.ay sonu:7.72....12.ay sonu:7.42 ...mevcutta: 7.10
    euro: 6.ay sonu :7.70...9.ay sonu: 9.05....12.ay sonu:9.10...mevcutta:8.60
    9 ay sonuna göre dolarda 1.75 TL Euroda 1.10 TL gerileme var...eğer döviz borçları TL ye çevrilmemişse bu durum bilançoya artı olarak yansıyacaktır..tabi bu arada işleri de biraz yavaşlattılar sanırım,o da var.

4. Aynen öyle. Ufak kıpraşmalar da bu yüzden

Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Ben 12 aylık ve sonrası 3 aylık bilançoda dövizdeki düşüş nedeniyle daha önce yüksek zarara neden olan döviz borçlarının bu kez kar olarak yansıyacağını bu nedenle bilançoda önemli sürprizler olacağını düşünüyorum...
    Arkadaşlar önemli olan dövizin düşük seyretmesi. 12 aylık bilançoda bir miktar düzelme görülecek. Ama asıl 31 mart gününe kadar dolar 6,80-7.00 aralığına gelir ve dengelenirse o zaman 3 aylık kar patlar.

Şu anda gidişat iyi görünüyor. Şirketin kabuk değiştirerek bir enerji holding karışımı bir yerlere evrilmesi de olumlu.

Takipteyiz. Bakıyoruz. Dirençleri tam kırdı diyorsun çok ters hareket yaptırıyorlar. Bu da daha fazla ilgimi çekmeye başladı. Bu kadar oyalamanın altından inşallah güzel bir hareket başlar.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik devam eden ky muhabbetidit

5.  Alıntı Originally Posted by Patari Yazıyı Oku
    20 kuruşken de aynıydı, 50 kuruşken de, şimdi de aynı, bedelli yaparsa ve borçları bitirirse de aynı olur diye korkmuyor değilim. Adamın kar ederim, temettü veririm, cebimden para çıkar diye aklı gidiyor, bu patron yıllarca böyle zarar etse kahrından 1 güne ölür zaten, kendini sosyal medyada bir aratsın ne yazmışlar diye, belki utanır. Güzelim grafiğin resmen içine ediyor, şimdi tavanda kaç lot var diye sormamız gerekiyorken yaptığına bak. Bütün kötü sözler sana gelsin patron, Ytd dir.
    Mndrs i iyi tanıdığınızı görüyorum, bence temettü vermemek için yapılan bu son enerji yatırımları kendilerine kapak olmuştur. Mazlumun ahını alarak nereye gidebilirsin bu 3 günlük dünya hayatında. Umarım artık bu günlere borsadaki küçük yatırımcının bedellileri ile geldiklerini hatırlarlar ve ahlaki olarak sorumlu davranıp edebiyle kar açıklayınca temettü de verirler bu saatten sonra.

Görecekler ki paranın da bereketi gelecek o zaman. Bunu kesin bir inançla söylüyorum. YTD

6. 3,59 fibo 0,50 usd direnci. üzerinde kapanışlara ihtiyaç var. Sonrası gelir.

7. Sayın @gizligüc yatırımlar ,enerjiler derken gerçekten çok iyi işler yapıldı, bu hisseyi yıllarca aldım sattım, 3 yıl elimde tuttuğum da oldu, ayrıca bir hisseyi alırken bir kaç yıl tutabilirim diye alıyorum, elimde 3,5 yıl, 2 yıl ve 1 yıldan uzun süredir duran 3 hissem daha var. Yine bunu alırken de uzun vade durmasında sakınca yok diye aldım, almamı sağlayan en önemli özelliği yıllarca yaptığı ve sona gelindiğini tahmin ettiğim enerji. Artık zamanı geldi derken yine aynı işleri görmek... artık kar edeceğim, paylaşacağım, şirketin değerine değer katacağım, hem daha güçlü olacağım demeli, kâr edip ve paylaşacağına inandırmalı insanları, bir yolunu bulup saçmalamayı başarıyor. Benim için düşmesi, yükselmesi ile ilgili sorun yok, beklemek üzere aldım, ancak artık kendi alışkanlıklarını değil borsa gerçeğini yaşamalı. Çiçek gibi grafiği var(dı), tam bozulmasa da olması gereken yerde değil. Daha güçlü durmalı.
    YTD.

8. Sn hocalarım hatek ile bu benzer işi yapmıyor mu? Biri paso yükselirken bunun ileri gittiği yok. Sebebi ne ola ki

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 121/743 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •