Sayfa 1213/1527 İlkİlk ... 21371311131163120312111212121312141215122312631313 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 9,697 - 9,704 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    yok be hocam sen beni tanıman ben seni tanımam cocukmuyuz küsecek öyle.
    bazen gözden kaçıyor kusura bakma birde bu vestele ayarım 83 bin tl zarar etmiştim ya peruklu yakmıstı beni
    bilancoya oynadık sonra cakıldık bazen nasip bazen şans bazen makul şeyler
    Gerçekten öyle deniz hocam sıkıntı maalesef. Kaç gün attı attı vestl şimdi de ben girdim ya durulur sanırım öyle. Kol mu kessem ne yapsam anlamadım.

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    3,10 altında 2,86 ye çekilme potansiyeli var
    3,20 kırılmadan bir cacık olmaz bundan
    Hocam verdiğin linklere göre ben de 3.10 buldum stobu. Altına sarkinca rakama bakmadan yol verdim gitti. Tobo falan gördük daldık 10-11 kademe eksi yazdım. Sağolasın. Tecrübe olsun diye soruyorum. Öğrenmeye çalışıyorum. Teşekkürler...

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

3. kozal topigi in cin top oynuyor.. millet akıllı arkadaş o kadar bıkmış ki bu kozalaklardan bilanco döneminde bile kimse ugramıyor
    ben kendi kişisel görüşümü söyleyim yabancı sanki bilmiyordu bilancoyu, iyi bilanco gelecek olsa fiyatlanırdı demek ki 2. planda bilanco .
    yarın tepki gelir 6,10 gecerse 6,35 potada olur
    bunun speği kolay para kazandırmaz.

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Ali abim gelmiş o birşey der belki
    pardus üstadım da iyi irdeliyor olsa gerek oda işin içinden cıkamadı galiba
    kardeş bu hisseye yatırımcı lan hemen hemen çğuna vakf ldular.
    bilineni yazmanın tekrarlanmasına gerek yk.temele itibar eden sayısıda az zaten.hazırcılar çğunlukta hiç bir arkadaş blanç dip ntlarını kumayı düşünmüyr.
    temelde br srun yk.bekleyen kazanıyr vurgun peşinde lup ksa vadeci lan genelde kaybediyr.
    sittin sene bu hisseden birşey lmaz diyenlerin bir bildiği vardır herhalde bizi uyarıyrlar sağlsunlar.
    sağlıkla kal

5.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Gerçekten öyle deniz hocam sıkıntı maalesef. Kaç gün attı attı vestl şimdi de ben girdim ya durulur sanırım öyle. Kol mu kessem ne yapsam anlamadım.
    ateşten gömlek gibidir çok zor . Siz daha iyisini bilirsiniz elbette

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kardeş bu hisseye yatırımcı lan hemen hemen çğuna vakf ldular.
    bilineni yazmanın tekrarlanmasına gerek yk.temele itibar eden sayısıda az zaten.hazırcılar çğunlukta hiç bir arkadaş blanç dip ntlarını kumayı düşünmüyr.
    temelde br srun yk.bekleyen kazanıyr vurgun peşinde lup ksa vadeci lan genelde kaybediyr.
    sittin sene bu hisseden birşey lmaz diyenlerin bir bildiği vardır herhalde bizi uyarıyrlar sağlsunlar.
    sağlıkla kal
    abi kısa öz oldu ya
    giydirdin bizlere de
    abi sen bilançosuna bakmıssındır ne gördün vergilendirilmiş bilanco ile bunu mukayese edince.. Genel yönetim giderleri vardı kalem kalem bakabildin mi?
    Uzuncu olduğu gibi kısacı olabilir be abi. Herkesin tarzı farklı sen alırsın 2 den 10 kadar beklersin. Ben alırım ömürlük diye pes edip 7,80 den cıkmak isterim vakit kaybı derim. Yani herkes maasallah senin gibi uzuncu olamaz ki o sabır olsa zarar yazmayız demi

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    kozal topigi in cin top oynuyor.. millet akıllı arkadaş o kadar bıkmış ki bu kozalaklardan bilanco döneminde bile kimse ugramıyor
    ben kendi kişisel görüşümü söyleyim yabancı sanki bilmiyordu bilancoyu, iyi bilanco gelecek olsa fiyatlanırdı demek ki 2. planda bilanco .
    yarın tepki gelir 6,10 gecerse 6,35 potada olur
    bunun speği kolay para kazandırmaz.
    Kozalcılar da burada çünkü abi bu arada burası kozaa topiği değil her şey var. Bak ben sasadayım dün aselsancıydım. Geçen ay petkim falan

Sent from my iPhone

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    vaybe temelcilerden bir çift söz edilmedi hala bilancoyla ilgili
    akadian başkan bugün takascı pastacı transfer ettin ya birde temelci transfer et şuraya
    Barbaros usta vardı adam küstü gitti yav ama doner insallah ben ozelden yazarim ona. Baska temelci de bulurum yakinda insallah. Pastaci arkadaslar iyi oldu ya saolsunlar.

Sent from my iPhone

Sayfa 1213/1527 İlkİlk ... 21371311131163120312111212121312141215122312631313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •