Sayfa 122/946 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

82 ye bi sokup çıkardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD ile yaşanan S-400 krizine ilişkin, "Tehditler, ultimatomlar ve süre vermeler yapıcı değil, ayrıca müttefiklik ruhuna da aykırı." ifadelerini kullandı.
    Abd ile gerçekten bir savaş içinde olanlar bunu asla dile getirmezler çünkü en az Abd kadar güçlü olmadan bunu söylemenin sonuçlarını çok iyi bilirler
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ekrem, Binaliyi iyi sallıyor şu anda TV de ...Sokup çıkarıyor çukura...Çok büyük oynuyor...
    Çok ilginç sn binali nin aciklamalari matriks de bile var ama imamoglu yok. Adam buna isyan ediyor, sen medyayı mi tehdit ediyorsun diyorlar, sanki tehdit etmiyorlar kendileri kimseyi
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben canlı izledim ama dediğim gibi ne ntv de ne cnn de ne trt veya başka bi haber kanalında açıklama görmedim
    Sn ayhan53,
    96 yaşındaki alt komşum sadece NTV izler/dinler ve ben de evdeysem mecburi dinlerim. Eğer adam yıllardır izlediği kanalı değiştirmediyse NTV canlı verdi....
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Bu arada vw e bizi değil Bulgaristan ı seçmiş 44 milyar avroluk yatırım için .

İyi olurdu ülkemiz adına ama bu fırsatı da kacirdik.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum kaynak atar mısın?

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sn ayhan53,
    96 yaşındaki alt komşum sadece NTV izler/dinler ve ben de evdeysem mecburi dinlerim. Eğer adam yıllardır izlediği kanalı değiştirmediyse NTV canlı verdi....
    kısa vermiş olabilir zira ben izlemek istedim ama ntv de bulamadım cnn dede o yüzden halktv ye geçtim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Şu bizim 15-17 milyar dolarlık para girişinin izni de amma uzun sürüyormuş yahu. Sayıyorlar herhalde bitiremediler. Şu para gelse de dolar 4.02/4.60 arasına gelip aylarca kalsa yanılsama ve kandırıkımsı fiyatlamalar bir bitse.

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dostum kaynak atar mısın?
    Güvenilir bir kaynak yok şuan . İnternette başka bir platformda gördüm .
    Keşke gerçek gibi yazmasa idim .
    Yanıltıcı bir bilgi verdiysem özür dilerim.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 122/946 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •