Onemli Gunler Banner
Sayfa 122/992 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Ne ballı adamım he. %27 den stopaj indirimli 6 ay bağlamıştım. 10 mayısta dönene kadar aynı oranlara gelecek

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. BDDK milyonüstüne 22.50 oranı serbest bırakmış.Güya serbest piyasa ekonomisiyiz. BloombergHT

3. 23 varmı

ytd.

syg,

4. Bloomberght:

BDDK 2mTL üzeri mevduatlara minimum %22.50 teklif edilmesini tavsiye etti.

Ağır ağır çıkacaksın bu faiz merdivenlerinden
    Eteklerinde TL cinsi bir yığın yaprak
    Ve bakacaksın semaya ağlayarak.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bloomberght:

BDDK 2mTL üzeri mevduatlara minimum %22.50 teklif edilmesini tavsiye etti.

Ağır ağır çıkacaksın bu faiz merdivenlerinden
    Eteklerinde TL cinsi bir yığın yaprak
    Ve bakacaksın semaya ağlayarak.
    Min mi max mı?

6.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Min mi max mı?
    Ben bu sefer minimum olarak anladım. Zira Döviz mevduatının toplam mevduata oranı 9.Nisan 2019 verisine göre %54.11.

Alarm veriyor.

Ya stopaj indirimi yapacaklar, ya da mevduat faizini tcmb politika faizine yaklaştıracaklar.

Devlet stopaj gelirinden (sadece TL mevduattan kabaca yıllık 30 milyar TL kadar) feragat etmek istemiyor gibi gözüküyor. Bu nedenle bu farkı bankaların ödemesini istiyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben bu sefer minimum olarak anladım. Zira Döviz mevduatının toplam mevduata oranı 9.Nisan 2019 verisine göre %54.11.

Alarm veriyor.

Ya stopaj indirimi yapacaklar, ya da mevduat faizini tcmb politika faizine yaklaştıracaklar.

Devlet stopaj gelirinden (sadece TL mevduattan kabaca yıllık 30 milyar TL kadar) feragat etmek istemiyor gibi gözüküyor. Bu nedenle bu farkı bankaların ödemesini istiyor.
    Vallaha 2 milyon tl uzeri parası olan adama 20 de verseler 22.50 de verseler dolar konusunda pek pozisyon değiştirmez, daha çok küçük yatirimciya yönelik hareketler gerekli

Yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

Xiaomi Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

Alarm veriyor.

üstat bloom tv de izlerken mi gördün bu haberi nette göremedim eğer minimum ise oranlar en az 2 puan artar MAX ise dolar altılı ganyandan pis yediliye terfi eder

Sayfa 122/992 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •