Anket Sonuçlarını Gör: temmuz Sonu Bist100 kaç puandan kapanır?

Oylayan
119. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 106.000 ve üstü

19 15.97%
  • 105.999.103.500

7 5.88%
  • 103.499-101.000

14 11.76%
  • 100.999-98.500 arası

10 8.40%
  • 98.499-96.500 arası

6 5.04%
  • 96.499-93.000 arası

12 10.08%
  • 92.999-90.000 arası

20 16.81%
  • 89.999-87.500 arası

5 4.20%
  • 87.499-85.500 arası

9 7.56%
  • 85.499 veya altı

17 14.29%
Sayfa 1225/1834 İlkİlk ... 225725112511751215122312241225122612271235127513251725 ... SonSon
Arama sonucu : 14669 madde; 9,793 - 9,800 arası.

Konu: Kapanışmetre

1.  Alıntı Originally Posted by bahtiyar01 Yazıyı Oku
    Bende bu isimlerdeki öğrencileri başka sınıflara yolluyorum elimde kalmasınlar diye
    Bahtiyar hocam eğitimci olduğunuzu bilmiyorduk.zaten sadece batık ın öğretmen olması endişe ettirmişti.
    Çok sevdiğim bir meslek ama zor.aile neredeyse hepsi öğretmen.batık , bahtiyar ve bütün öğretmenlerimizin gününü tekrar kutlamış olduk.

2.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    Bahtiyar hocam eğitimci olduğunuzu bilmiyorduk.zaten sadece batık ın öğretmen olması endişe ettirmişti.
    Çok sevdiğim bir meslek ama zor.aile neredeyse hepsi öğretmen.batık , bahtiyar ve bütün öğretmenlerimizin gününü tekrar kutlamış olduk.
    Teşekkür ediyorum demokrat üstadım. Tabiki her mesleğin kendine göre zorlukları var. Ama günümüzde eğitimcilerin işi gerçekten zor. Malesef yeni nesili eğitmek çok ama çok zor. Neyse bu uzun konu.

3. Agaveli: 94.001

4. İsmi Tahir olanlar lütfen alınmasın yalnızca bir anektod.....

Tahir...

onu hiçbir sınıf arkadaşı sevmiyordu.

Çünkü derslerine asla çalışmayan,

tembel ve bön bir çocuktu.

özellikle öğretmeni "beni delirtiyorsun" diye hep kızıyordu Tahir'e.

bir gün Tahir'in annesi okula geldi.

Öğretmeni ile görüştü.

öğretmen dürüstçe "çocuğunuz ders çalışmayan aptalca şeyler yapan bir çocuk, notları da düşük, hayatımda bunun kadar tembel bir

öğrenci görmedim" dedi.

Annesi çok şaşırdı, Tahir'i okuldan aldı ve Kayseri'ye taşındılar.

Aradan 25 yıl geçti. öğretmen de Kayseri'ye tayin olmuştu.

Bir gün öğretmen ağır bir kalp krizi geçirdi.

Bütün doktorlar ameliyat olması gerektiğini söylediler.

Bu zor bir ameliyattı ve Kayseri'de ameliyatı yapabilecek tek bir cerrah vardı.

öğretmen ameliyat oldu.

Gözünü açtığında karşısında yakışıklı cerrah ona gülümsüyordu.

öğretmen tam teşekkür edecekti ki suratı morarmaya başladı.

Bir şey söylemek için elini kaldırdı ama söyleyemeden küt diye öldü.*

Cerrahın Tahir çıkacağını sandınız değil mi?

Yapmayın, komik olmayın...

Doktor şaşırdı. Ne olduğunu anlamaya çalışırken bir baktı ki o da ne?

Odaları temizleyen Tahir, solunum cihazının fişini çekip elektrik süpürgesini takmış.

"Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder."

Alıntı Originally Posted by agaveli Yazıyı Oku
    İsmi Tahir olanlar lütfen alınmasın yalnızca bir anektod.....

Tahir...

onu hiçbir sınıf arkadaşı sevmiyordu.

Çünkü derslerine asla çalışmayan,

tembel ve bön bir çocuktu.

özellikle öğretmeni "beni delirtiyorsun" diye hep kızıyordu Tahir'e.

bir gün Tahir'in annesi okula geldi.

Öğretmeni ile görüştü.

öğretmen dürüstçe "çocuğunuz ders çalışmayan aptalca şeyler yapan bir çocuk, notları da düşük, hayatımda bunun kadar tembel bir

öğrenci görmedim" dedi.

Annesi çok şaşırdı, Tahir'i okuldan aldı ve Kayseri'ye taşındılar.

Aradan 25 yıl geçti. öğretmen de Kayseri'ye tayin olmuştu.

Bir gün öğretmen ağır bir kalp krizi geçirdi.

Bütün doktorlar ameliyat olması gerektiğini söylediler.

Bu zor bir ameliyattı ve Kayseri'de ameliyatı yapabilecek tek bir cerrah vardı.

öğretmen ameliyat oldu.

Gözünü açtığında karşısında yakışıklı cerrah ona gülümsüyordu.

öğretmen tam teşekkür edecekti ki suratı morarmaya başladı.

Bir şey söylemek için elini kaldırdı ama söyleyemeden küt diye öldü.*

Cerrahın Tahir çıkacağını sandınız değil mi?

Yapmayın, komik olmayın...

Doktor şaşırdı. Ne olduğunu anlamaya çalışırken bir baktı ki o da ne?

Odaları temizleyen Tahir, solunum cihazının fişini çekip elektrik süpürgesini takmış.

"Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder."

Vallahi doktorun Tahir olduğunu sanmıştım..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by bahtiyar01 Yazıyı Oku
    Teşekkür ediyorum demokrat üstadım. Tabiki her mesleğin kendine göre zorlukları var. Ama günümüzde eğitimcilerin işi gerçekten zor. Malesef yeni nesili eğitmek çok ama çok zor. Neyse bu uzun konu.
     Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    İyiki ben öğretmen olmamışım yoksa ismi Enver, Mücahit, Rıza, Aydın ve daha aklımda olupta yazamadıklarımın hiç şansı olmazdı, heryıl sınıfta kalırlardı...
     Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    boşuna dememişler abi hocanın dediğini yap yaptığını yapma diye ...güzel bir nesil yetiştirdiğine eminim hocamızın

merak ettiğim çocuklara apache-izci-demokrat-alyel vs.vs diye sesleniyormu arada

bir düşündüm de avcı kalk bakayım evladım tahtaya şu soruyu çöz dediğini
    Bahtiyar üstadım,meslektaşım olduğunu bilmiyordum....Günümüz kutlu ,ek göstergemiz 3600 ,,maaşımız 5000 olsun...

Vallahi ,benim derdimde cenk ile,sınıfımda cenk diye biri olsaydı çoook çekerdi benden...Ha bir de yalancı kemal vardı...(esems ve eplas)

Bahtiyar dostum,dediğin gibi günümüzde öğretmenlik çok zor.oğluma kesinlikle öğretmen olma diyorum,o derece...Şİmdi nerdeyse öğrenciler bile veli gücündeler.veliler ve öğrenciler çok problemliler...bir de bunlar ilkokuldalar daha..Allah başımıza bir kaza gelmeden emekli olmayı nasip etsin inşallah...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bahtiyar üstadım,meslektaşım olduğunu bilmiyordum....Günümüz kutlu ,ek göstergemiz 3600 ,,maaşımız 5000 olsun...

Vallahi ,benim derdimde cenk ile,sınıfımda cenk diye biri olsaydı çoook çekerdi benden...Ha bir de yalancı kemal vardı...(esems ve eplas)

Bahtiyar dostum,dediğin gibi günümüzde öğretmenlik çok zor.oğluma kesinlikle öğretmen olma diyorum,o derece...Şİmdi nerdeyse öğrenciler bile veli gücündeler.veliler ve öğrenciler çok problemliler...bir de bunlar ilkokuldalar daha..Allah başımıza bir kaza gelmeden emekli olmayı nasip etsin inşallah...
    Tüm dualarına amin üstadım.

8. Pazartesi 93.200
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

Sayfa 1225/1834 İlkİlk ... 225725112511751215122312241225122612271235127513251725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •