Sayfa 123/369 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fzcan Yazıyı Oku
    Sekkobey peki millet 100 lot talep etti ! Ancak sadece " 5 lot " verdiler arz yüksek diye ?

O zaman 70 -80 verseler di ya !
    6.25 ten vermeyip borsada 6.80.7.20 arası verdiler....

2.  Alıntı Originally Posted by acmcylk Yazıyı Oku
    Endeks pozitif olursa ne olur?
    Endeks pozitif olursa ne olur?

3.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Kısa vadede...7 milyar borcu var....

Uzun vadede...10 milyar...

Şu an şirketin borsa cari değeri....8 milyar....

Korkunç borçlu....hisse pahalı...

Borsada bundan çok çok ucuz hisse var...

Herkes olmuş halka arz kurnazı....

Yanarsınız....hisse aşşağıya kayarsa....uzunnnn vadeli yatırımcı olursunuz...

17 milyar borç....korkunç bir rakkam...!!!!!!.....????????
    7 milyar borcu varmış kardeş 17 yi nerden çıkardın. 17-27 milyar firma değeri.
    Son düzenleme : teafull; 08-02-2018 saat: 17:26.
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

4. Arz sonrası eline geçen para ile ;yatırım yapar vede kısa vadeli borçlarını azaltırsa o zaman kâra geçen , temettü veren şirket haline gelir. buda hisse fiyatlarını olumlu etkiler. ben almadım. hem ortam bozuk hem borçlu şirket . ayrıca elimde hazır düşmüş; herşeyini bildiğim hisseler var..ama gözüm bu hissede olacak..yukarıda saydığım işler yapılırsa fiyat 3 müş 13 müş farketmez ,alırız...

5.  Alıntı Originally Posted by ozzy_34 Yazıyı Oku
    Arz sonrası eline geçen para ile ;yatırım yapar vede kısa vadeli borçlarını azaltırsa o zaman kâra geçen , temettü veren şirket haline gelir. buda hisse fiyatlarını olumlu etkiler. ben almadım. hem ortam bozuk hem borçlu şirket . ayrıca elimde hazır düşmüş; herşeyini bildiğim hisseler var..ama gözüm bu hissede olacak..yukarıda saydığım işler yapılırsa fiyat 3 müş 13 müş farketmez ,alırız...
    Kardeş hangi hisseler mail atabilir misin?

6. Ne illet ne ruhsuz bi kağıtmış hacme bak, çakıldı kaldı 6.77 de hayret bişey ytd.

7. Halka arz geliri şirket kasasına girmiyor yabancılara gitti para zaten onlarda borsada hemen sattılar 6.75 den yerlinin eline verdiler bundan sonra bu da düşer

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Halka arz geliri şirket kasasına girmiyor yabancılara gitti para zaten onlarda borsada hemen sattılar 6.75 den yerlinin eline verdiler bundan sonra bu da düşer 5.00 civarlarına kadar geri çekilme olabilir

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Hay maşallah sana valla hesap süper. Ya arkadaş sana daha öncede söyledim yaz yaz da böylede milletten hayır duası alacak şekilde de yazma. Bak yazıp kaçıyorsun hemen de cevap vermeden forumdan çıkıyorsun sonrada s*l*ğa yatıyorsun. Bak koçum 6.25 den aldıklarımı yeni sahiplerine iyi bir fiyattan verdim belki de bugün benden alan sensin. Ayrıca al sat yaptım, benim elimde de şu anda hiç kalmadı yani bana kimse bir şey vermedi ancak sen eline iyi bak...

Sayfa 123/369 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •