Sayfa 123/374 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2988 madde; 977 - 984 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. şu günde eksiye giden bir celebi ters giden birşeyler var herhalde bunlar bilançoda makyaj yapıcaklar köbü bi bilanço gelirse hiç şaşırmam ytd

2. kesin ters giden bişiler var...ben de tekrar 28 lere geleceğini düşünüyorum ...23 dak oldu 30.9 da ne gelen var ne giden...ihale olmadı çünkü 2 uluslararası ihaleye girmiş kaybetmişti beceremediler gene demekki...yabancı takasıda çok düşmüş %38 lerde( citi ve deutche)...vede karda oynayacaklar gibi geliyor o nedenle zararda olsa dün çıkış yaptım ...artık bulaşmayacağım kalanlara sabır

3. şu an çelebi'nin başında iş bilmeyen actera ve çelebioğulları'nın yerine kim olsaydı çelebi'nin değeri 40.000'larda olurdu,,bu konjonktürde şirketine değer katamıyorsan daha ne zaman katacaksın ,,gidin ufku geniş bir ceo bulun en azından,,yazık ,,

Lafın kısası Çelebioğullari kendileri gibi ortak bulmuş.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. işlem hacmi şaheser tofaş parasını yakaladık,akşama PASSAT'la KAPATIRIZ maşallah ÇELEBİ'YE aman nazar etmeyin..öyle güzel yönetiliyor ki yabancı almak için sıraya girmiş..

6. bütün hisseler var gücüyle tolanırken bizim celebinin kimse yüzüne bile bakmıyor emeklilik fonları ve bi kaç yabacı kuruluş dışında hissede olan başka kimse yok onlarda pasif ya eneyi bekliyorlar elindekileri vermeye yada zamanını kolluyorlar hissede aktif olucak bi kaç aracı kurum lazım adam 500 bin 1milyon hacimle günü geçiriyor ne zmanki hacim 10 milyon üzerine çıkar o zman gerçek değerine ulaşmayı hedef yapar hiç bi beklentiyi karşılamıyor bilançoya kadar yine oyalanacak buralarda bilançoya yakın yada sanraki bi kaç gün yeniden hisseyi 34 35 bandına çekip tekrar geri çekilicek bu hedifi geçmek için yeni hikaye lazım yöneticileri uyuyor hiç bi girişimleri yok hisseyi tetiklicekk buda kendi çalıp kendi oynuyor bilançoya kadar süre tanıdım oldu oldu olmadı hisseyi terk edicem ytd

7.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    bütün hisseler var gücüyle tolanırken bizim celebinin kimse yüzüne bile bakmıyor emeklilik fonları ve bi kaç yabacı kuruluş dışında hissede olan başka kimse yok onlarda pasif ya eneyi bekliyorlar elindekileri vermeye yada zamanını kolluyorlar hissede aktif olucak bi kaç aracı kurum lazım adam 500 bin 1milyon hacimle günü geçiriyor ne zmanki hacim 10 milyon üzerine çıkar o zman gerçek değerine ulaşmayı hedef yapar hiç bi beklentiyi karşılamıyor bilançoya kadar yine oyalanacak buralarda bilançoya yakın yada sanraki bi kaç gün yeniden hisseyi 34 35 bandına çekip tekrar geri çekilicek bu hedifi geçmek için yeni hikaye lazım yöneticileri uyuyor hiç bi girişimleri yok hisseyi tetiklicekk buda kendi çalıp kendi oynuyor bilançoya kadar süre tanıdım oldu oldu olmadı hisseyi terk edicem ytd
    yönetimden bir beklentimiz olmasın dünya yansa umurlarında değil BİZ BİLMEZÜK diyorlar dış dünyaya kapalı algıları,ANCA YÜKSEK BİR 3.ÇEYREK KARI İLE HAREKET EDERSE EDER,,BÖYLE BİR SAHİP HİÇ BİR HİSSE DE YOK NE YAZIK Kİ ZATEN ÇELEBİ DE SAYGINLIK KALMAMIŞ SON 3 YILDIR,,

8. işlem hacmi çok düşük yerlerde ÇELEBİ için,,ŞİRKETİN ARGE'Sİ UYUYOR HERHALDE ,,bİST'e tebrikler güzel toparladı 106.000 maşallah...

Sayfa 123/374 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •