Sayfa 123/1001 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Dun lara plajlarda denize girdik arkadaşlarla, robinson mustafanin yeri diye bi amca çadır kurmuş, 3 kafadar rakı gömüyorlardi, en son konu İzmir marşına geldi, vatanıda kurtarıp kapanış yaptılar
    Mert paraya kiyda ozel plaja git...

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mert paraya kiyda ozel plaja git...
    Niye ozel plajda Deniz kızı mı gelecek, o kokoş varlıkların içinde yapamam ben, sahilde kavun karpuz yaran teyzeler görmek istiyorum

Niye ozel plajda Deniz kızı mı gelecek, o kokoş varlıkların içinde yapamam ben, sahilde kavun karpuz yaran teyzeler görmek istiyorum
    Corumlu heryerde corumlu 😃

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Corumlu heryerde corumlu
    Arkadasin babasi bir sehrin emniyet müdürü ve yaninda buna dair polis cocuklarina verilen kart vardi polisler icin olan kampa gittik, orda bile kelle başı 10 lira istediler polisin kendide gelse sabit fiyatmis, sonra zaten sinirlendik normal plaja geçtik klasik semsiyemi kurdum attım havluyu Allah'ın denizine başkalarına ne para vercem

Arkadasin babasi bir sehrin emniyet müdürü ve yaninda buna dair polis cocuklarina verilen kart vardi polisler icin olan kampa gittik, orda bile kelle başı 10 lira istediler polisin kendide gelse sabit fiyatmis, sonra zaten sinirlendik normal plaja geçtik klasik semsiyemi kurdum attım havluyu Allah'ın denizine başkalarına ne para vercem
    Lara polis kampina bende girdim
    Bes para etmez
    Bir de pahalli

tcd iyi gümlemeye başladı

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    O kokoş dediklerinle bir kahve içmek için çırpınma sonra...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    O kokoş dediklerinle bir kahve içmek için çırpınma sonra...
    Boklu kahvedenmi bahsediyorsun emmim

Sayfa 123/1001 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •