Sayfa 123/1000 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 977 - 984 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Gpg nin yarısını satmıştım doğru karar almisim yarın da geri kalanını satarım. Borsa artiyken bile eksi yapıyorsa borsa düşünce hisse yoğun fonlar kadar eksi yazabilir. Zaten seçtiği hisselerde bu işten anlamayan birinin seçeceği hisseler. Obp'nin bu aralar iyi getiririsi var bu kısmını bu fonda değerlendirmeyi düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Gpg nin yarısını satmıştım doğru karar almisim yarın da geri kalanını satarım. Borsa artiyken bile eksi yapıyorsa borsa düşünce hisse yoğun fonlar kadar eksi yazabilir. Zaten seçtiği hisselerde bu işten anlamayan birinin seçeceği hisseler. Obp'nin bu aralar iyi getiririsi var bu kısmını bu fonda değerlendirmeyi düşünüyorum.
    obp %60 devlet tahvili içeriyor hala o alanda beklentiniz var mı

3.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    gözbebeğimiz gpg yine eksi yazmış 0.06 eksi,bu kadar kötü hisse seçimini nasıl yapmışlar anlamadım,coca cola,ekgyo, nedir allah aşkına uzun zamandır patinaj yapıyorlar,turkcell tam prim yaptı hisseyi elden çıkarmış, ne zaman bir fondan çıksam fon alıp gidiyor vakit öldürüyorum gibi geliyor burada.herkese sabır
    Sayın üstadım OBP varken arkadaşlarımızın neden halen GPG’de takıldığını anlamış değilim. Lütfen OBP’yi de bir inceleyin bence. Satışı da T+1 bu arada

Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Gpg yeni dağılım geldi ekgyo ağırlık verilmiş. Nasıl portföy seçmişse çoğu ya eksi ya yerinde.
    https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...6e36f8c3a625f5

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fon Yönetim Ücreti: 172.612 tl...iyi para

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    gözbebeğimiz gpg yine eksi yazmış 0.06 eksi,bu kadar kötü hisse seçimini nasıl yapmışlar anlamadım,coca cola,ekgyo, nedir allah aşkına uzun zamandır patinaj yapıyorlar,turkcell tam prim yaptı hisseyi elden çıkarmış, ne zaman bir fondan çıksam fon alıp gidiyor vakit öldürüyorum gibi geliyor burada.herkese sabır
    Göbeğini kestiğim olacak.
    Tam bir hayal kırıklığı oldu.
    Yerine azar azar TOT, TCD, ACC, DZT, HTT aldım.
    Webster üstadımdan bu konuda çok faydalandım sağolsun.
    Elliriniz dert görmesin üstadım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Fon Yönetim Ücreti: 172.612 tl...iyi para
    Yılda 2 Milyon yapar Portföy yönetim şirketi kurmak lazımmış aslında yanlış meslek seçmişiz

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yılda 2 Milyon yapar Portföy yönetim şirketi kurmak lazımmış aslında yanlış meslek seçmişiz
    Aynen kuralım bir tane

8.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    kısa vadeli tahvil faizlerinde dünkü kadar düşüş olmadığı için bugün pek fazla extra getirisi olmayacak demek istedi kvba fonlarının
    Momerex merhaba tahvil faizinde hafif yukarı haeket var. Bu kvba fonunu nasıl etkiler?

Sayfa 123/1000 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •