Sayfa 1237/1252 İlkİlk ... 237737113711871227123512361237123812391247 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,889 - 9,896 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. ben de birkaç kere yazayım dedim ama sonra vazgeçtim, bahsi geçen arkadaşın yazdığı rakamlara, abartılı mal varlığına buradaki çoğu kişinin inanmadığına eminim.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    ..
    Turkish 32-45 gün 22...
    Bilgilerinize
    Bu T-Bank/TurklandBank mı? yoksa orjinal Turkish bank mı?
    Malum karıştırılıyor

https://www.turkishbank.com/
    https://www.tbank.com.tr/

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ...
    tabi ki kanıtlayamam ama.. ben artık, bu kadar çelişki içeren, birçok kişide şüphe uyandıran paylaşımlarda bulunan sn ahme'nin paylaştığı oran ve rakamlara şüphe ile bakmayı tercih edeceğim.

şahsi fikrimdir. katılmak katılmamak tabi ki sizin bileceğiniz birşeydir.
    Paylaşılan oranları teyit etmeye çalışalım
    Ben dolar oranı almadığım için paylaşımda bulunamıyorum ama diğer arkadaşlardan daha sık $ oran gelirse güçlü veri olur elimizde

Ama Sn. Ahme'nin en son paylaştığı Finans 5.25 oranını doğrulayabilirim.

4. "Türkiye Emlak Bankası, Türkiye Emlak Katılım Bankası Anonim Şirketi, kısa adıyla 'Emlak Bank' olarak yeniden faaliyete başlayacak. Yönetim Kurulu'nda alınan kararla Emlak Bank Genel Müdürlüğüne, Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı Deniz Aksu atandı"

Yakında normal bankalardan çok katılım bankası olacak piyasada

PTT de katılım bankası kuruyormuş
    http://katilimgundemi.com/ptt-katili...iyete-geciyor/

5.  Alıntı Originally Posted by ersunan82 Yazıyı Oku
    ben de birkaç kere yazayım dedim ama sonra vazgeçtim, bahsi geçen arkadaşın yazdığı rakamlara, abartılı mal varlığına buradaki çoğu kişinin inanmadığına eminim.
    Bir ay kadar önce ben onun "ipliğini pazara çıkarmıştım" (Malum şahıs: "Vakıfbank'dan beni aradılar, %5 verdiler" dediğinde; Şb.Md.yeğenimi aradım, bana Ö.B. üzerinden max. %4.70'i zor onaylatmıştı. Malum şahısada bunu ilettiğimde: "Onlar beni aradı, bana o rakamı verdiler" demişti...)

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Yakında normal bankalardan çok katılım bankası olacak piyasada

kötü mü

?

7.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    kötü mü

?
    Bilmiyorum
    Bu kadar talep var mı katılım bankacılığına?
    Yoksa "başka" sebeplerle mi kuruluyor?
    Öyleyse kaynak israfı değil mi?

8.  Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Bir ay kadar önce ben onun "ipliğini pazara çıkarmıştım" (Malum şahıs: "Vakıfbank'dan beni aradılar, %5 verdiler" dediğinde; Şb.Md.yeğenimi aradım, bana Ö.B. üzerinden max. %4.70'i zor onaylatmıştı. Malum şahısada bunu ilettiğimde: "Onlar beni aradı, bana o rakamı verdiler" demişti...)

Hele adı geçen beyefendinin bir villa satışı var ki !!!!
    ilan verdi bir haftada sattı.
    hele bu zaman da,

neymiş efendim villa satışlarında hiç hız kesilmezmiş.
    eşim gayrimenkul danışmanı,
    var mı böyle bir şey dedim

sallıyordur dedi....
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 1237/1252 İlkİlk ... 237737113711871227123512361237123812391247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •