Sayfa 124/193 ÝlkÝlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 985 - 992 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

hani arkadaþ buralarda estirenler tmsf cimer bimer spk milleti gazlayan muhteremler nerelerdesiniz hemen hapse attýranlar ipinizle kuyuya mý inilir rüþtünüzü ispat ettiniz bir tane babayiðitte desin ki arkadaþ sen yalan söylüyorsun desin

demek ki doðru söylüyorum beni yalanlayan çýkmadý sizi gidi sizi

Ey çok bilmiþ oda yetkilileri bu araziyi zamanýnda satýn alan güçbirliði nin suçu nedir?Bu þirkete binlerce kiþi yatýrým yapmýþ.Inþaat yüzünden güçbirliði onlarca malvarlýðýndan olmuþ,biliyormusunuz.Ne güzel de ahkam kesiyorsunuz.Çakmur ve sizin sayenizde kan aðlýyoruz. Ýzmirde onlarca gökdelen dikildi,onlarý görmüyorsunuzda ,bu yýllarýn umudunu çukura gömdünüz.sizlerin yatacak yeriniz yok.
    NE ELBÝSELER GÖRDÜM,ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK ; NE ÝNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK...

Eplas sayfasýnda bir link var.Oraya yorum yaptým,sizde o linki týklayýp yorum yapýn,uyumayýn.

5. Eplas ta sskose basmane hakkýnda bir gazete haberi linki vermiþ.
    https://www.izgazete.net/cevre...ucu...ru-h43191.html
    Ben yorum yaptým. Siz de yorum yapýn, beniö yorumumu beðenin farkýndalýðý mýzý göstermiþ oluruz.

SM-N930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alýntý Originally Posted by batýk Yazýyý Oku
    Eplas sayfasýnda bir link var.Oraya yorum yaptým,sizde o linki týklayýp yorum yapýn,uyumayýn.
    Sayýn batýk ayný þeyi füþünmüþüz tþkr..

Birlik olursak bizi uyutanlara raðmen. ölmeden selamýzý okuyan TMSF'ye raðmen EGYO'yu kurtarabiliriz Allah'ýn yardýmýyla Ýnþ.

Alýntý Originally Posted by dünyalý Yazýyý Oku
    Sayýn batýk ayný þeyi füþünmüþüz tþkr..

Birlik olursak bizi uyutanlara raðmen. ölmeden selamýzý okuyan TMSF'ye raðmen EGYO'yu kurtarabiliriz Allah'ýn yardýmýyla Ýnþ.

Rica ederim kardeþim. Biz hepimiz bir deðil miyiz. Maalesef bazýlarý ý.......'tan nasibini alamamýþlar. Diðer forumda sizi nasýl terslediklerini üzülerek þahit oldum,geçen günler de.Elinde egyo olsa ne olur,olmazda ne olur demi. Ýnsanlýktan bý kadar mý uzaklaþýlýr .Ayný çileleri çekmiþ insanlarýz sonuçta,bizler birbirimizi anlamadýktan sonra, yabancýlar nasýl anlasýn...Allah'a emanet ol. Allah iyilerle karþýlaþtýrsýn.
    Ben buna benzer,her linke mutlaka yorum yazarým. Çoðu kiþi halinden memnun ki geçmiþ onca heberde 2,3 yorum olurdu...

Sayfa 124/193 ÝlkÝlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •