Sayfa 124/682 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 985 - 992 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Yakamoz kardesim anlamak icin soruyorum, isa da tahta derinligini diyelim sabah 9.55 ten önce görmek mumkunmu yoksa eşleşme sonrasinimi gösteriyor. Kısaca işlem fiyatı yazmadan önce alici ve satici fiyatını ne zaman görebiliriz en uygun fiyatı yazmak icin derinliği ne zaman görebiliriz.

2.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Yakamoz kardesim anlamak icin soruyorum, isa da tahta derinligini diyelim sabah 9.55 ten önce görmek mumkunmu yoksa eşleşme sonrasinimi gösteriyor. Kısaca işlem fiyatı yazmadan önce alici ve satici fiyatını ne zaman görebiliriz en uygun fiyatı yazmak icin derinliği ne zaman görebiliriz.
    9.40 tan itibaren işlem oluncaya kadar eşleşme varsa görünüyor. Eşleşme olmassa 9.55 te tek. Kademe alıcı ve satıcı fiatı çıkıyor. Yarın sabah atarım olursa eşleşme
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Yani 1 lot isa mız aslında 100 lot mu demek,
    hayır1 lot, nomınal değerı 1 krş olan ,100 adet hisse demek ...

4. bu hazine ye devir işi unutuldu bence alalım 50 kuruş temettüyü nisanda kimseye bedava ekmek yok yok öyle bir dünya

5.  Alıntı Originally Posted by mustafa423 Yazıyı Oku
    bu hazine ye devir işi unutuldu bence alalım 50 kuruş temettüyü nisanda kimseye bedava ekmek yok yok öyle bir dünya
    Daha 4 gün önce Cumhurbaşkanı gerekli talimatları verdim, yasa meclise gelecek dedi. Neye dayanarak unutuldu diyorsunuz ? 4 günde hazır olmadı yasa diye mi ? 4 günde dönem ödevi hazirlanmiyor liselerde...

6. cumhuriyetin kaynaklarını 3 5 rantçı yisin diye kurulmadı eğer oy hakkı varsa bu denedin bize sorulacak olursa ben hayır diyeceğim evladiyelik aldım ha eğer öyle bir şey olurda yüksek temettü alırsa hisse gelen para nin bir kısmını mehmetçik vakfı vs gibi kurumlara bağışlarım

7. bence önümüzdeki hafta komisyona gelir 10 kasım da mecliste oylanır.

haftaya haberi çıkar.YTD.

8. Eslesme kacta arkadaslar

HTC_M9pw cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 124/682 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •