Sayfa 124/435 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 3475 madde; 985 - 992 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Gazetelerde yazan haberleri buraya yapıştırıp sayfayı işgal etmek istemiyorum.02.11.2017 tarihinden sonra tüm gazete ve tv lerde yerli otomobil yapımında ki babayiğitlerden birisi kıraca holding(karsn) şeklinde yazıldı,sözlü ifade edildi.Karsn halka açık bir şirket,A grubundadır.Eğer Karsn bazı arkadaşların ifade ettiği şekilde yerli otomobil üretiminde yoksa yatırım yapan insanlara yazık-günah değilmi? Ben karsn böyle bir düşünceye sahip olacağına inanmıyorum.
    Karsn şirketini yerli otomobilden gelecek olası olumsuzluklara karşılık kök grubunun kurulduğunu düşünüyorum.Teşekkürler..YTD
    Hocam bende bu konuda aynı düşünüyorum..adam şirketi olumsuzluklara karşı korumuş...
    Aynı şeyden bahsediliyor...
    Bu konu da ...
    Çok sektörde olumlu yansır bu...
    O yüzden direk Karsan denmemeli ama Karsan yokta denmemeli...

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün ki yönü ne olduğunu belli eder... hangi algı daha kuvvetli basarsa ona göre düşer yada çıkar bakalım görelim...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayınoyuna gelen günaydın.Cumartesi günü Anadolu grubu adı altında Kap ortaklık payı geldi.Okuyun bakın,hangi cümlede Asuzu ismi geçmiş.Bazı kişilerin mantığına göre Asuzu da görev almıyor o halde..Peki Karsn yok,Asuzu yok kim yapacak.
    Seneler evvel hatırlayanlar bilir;Sayın Cumhurbaşkanımız ilk kez yerli otoyu gündeme getirdiğinde Karsan sahibi Sayın İnan Kıraç tek başına ben yaparım,o babayiğit benim DEMİŞTİ.Vestl,Asuzu,Tcell,Bmc sonradan istişareler ile ortaklığa katıldı.
    İlk yerli arabayı yapmak isteyen babayiğit Sn.İnan Kıraç,Kök Ulaşım Şirketi ile(bununda tamamı %100 kendisinin) olumsuz bi durumda(projenin iptali gibi vs) karsan şirketini korumak istiyor belkide,bilemeyiz.Kaldı ki dünyanın bir çok yerine elektrikli araba üreten firma Karsandır.
    Sahi kök ulaşım A.Ş. ne iş yapar(15 günlük daha) alt yapısı nedir? bilen var mı? Öte taraftan basın ve tv dahil yerli otomobilde ortaklardan Kıraca holding(Karsn) diye ismi dile getirirken yatırımcılarda buna istinaen yatırım yapmışken kalkıp Karsan bu projede yok diye görüş bildirenlerin düşüncesine ben katılmıyorum.Hayırlı günler.YATİRİM TAVSIYESI DEĞILDIR.YTD

4. Vestl araba mı yapıyor?tcell arabamı yapıyor diye düşünce var bu sayfalarda.
    İnanın ne yazacağımı bilmiyorum.
    Vestel yerli arabanın aküsünü,tcell de yazılım işlerini tedarik edecek.
    İnsanlar alınterini,emeklerini buraya koyarken klavye başından bilinçsizce yazılan yazılar.Bir kardeşimin dediği gibi;şurda kaldı 2 saat.Hep birlikte yaşayacağız.Selamlar.YTD

5. teşekkür ederim karsan..ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    sayınoyuna gelen günaydın.cumartesi günü anadolu grubu adı altında kap ortaklık payı geldi.okuyun bakın,hangi cümlede asuzu ismi geçmiş.bazı kişilerin mantığına göre asuzu da görev almıyor o halde..peki karsn yok,asuzu yok kim yapacak.
    Seneler evvel hatırlayanlar bilir;sayın cumhurbaşkanımız ilk kez yerli otoyu gündeme getirdiğinde karsan sahibi sayın inan kıraç tek başına ben yaparım,o babayiğit benim demişti.vestl,asuzu,tcell,bmc sonradan istişareler ile ortaklığa katıldı.
    Ilk yerli arabayı yapmak isteyen babayiğit sn.inan kıraç,kök ulaşım şirketi ile(bununda tamamı %100 kendisinin) olumsuz bi durumda(projenin iptali gibi vs) karsan şirketini korumak istiyor belkide,bilemeyiz.kaldı ki dünyanın bir çok yerine elektrikli araba üreten firma karsandır.
    Sahi kök ulaşım a.ş. Ne iş yapar(15 günlük daha) alt yapısı nedir? Bilen var mı? öte taraftan basın ve tv dahil yerli otomobilde ortaklardan kıraca holding(karsn) diye ismi dile getirirken yatırımcılarda buna istinaen yatırım yapmışken kalkıp karsan bu projede yok diye görüş bildirenlerin düşüncesine ben katılmıyorum.hayırlı günler.yatirim tavsıyesı değıldır.ytd
    sayın ozan

asuzu = aghol kap tan haberlerine bakabilirisiniz

7. Ilk ceo açıklanacak dediğinde 1,90 dan döndü , ikinci ceo açıklanacak dediğinde 1,76 dan döndü , ceo açıklandı şirket kuruldu 1,66 dan döndü , ve bugün atlayanları dökmeden de yükselecek gibi gözükmüyor. Sabır

8. Şu zamanda ne kadar işler bilemem ama 30 dakikalık grafikte ichimoku 1600 1590 al sinyali veriyor... güçlü al sinyali.. haftalık ta 1630 dan güçlü sat sinyali vermiş..
    4 saatlik te ise hala al demiyor..
    Tüm indikatörlerin kafası karışmış..
    Hiçbiri sabit değil..
    Ytd

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 124/435 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •