Sayfa 125/557 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 4453 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Tam bana göre bir hisse bölunme bitmiş,yatırımlarda bitmiş kotu haberlerı fıyatlamış,ky bezmış uyuyan bır dev.Bır koşesinde çöreklenıp beklemeye başlayalım bakalım.

2.  Alıntı Originally Posted by ANAKONDA Yazıyı Oku
    Tam bana göre bir hisse bölunme bitmiş,yatırımlarda bitmiş kotu haberlerı fıyatlamış,ky bezmış uyuyan bır dev.Bır koşesinde çöreklenıp beklemeye başlayalım bakalım.
    Biz çok bekledik bir şey görmedik. Siz görürsünüz umarım.

3. 11 yılda tek gördüğümüz beklenti bitmediği.. sonuç ise hiçbir beklentisinin gerçekleşmediği..hamallık baki gerisi hikaye..

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Ege gübre 20 trilyon karaciklamis..bakalım bu mendebur kaç trilyon zarar açıklayacak..Euro yükselişe devam ettikçe bu hisseden bir halt olmaz..bu kur zararı her çeyrek katlayarak devam eder..Mr Recepi Almanlar çarptı. En ucuz teminatsız kredi aldık diye hava atarken dünyanın en pahalı kredisine dönüştü..bakalım bu krizi daha ne kadar yönetebilecekler. Tamamen boşuna çırpınıyorlar..her çeyrek kafadan en Z 20 trilyon kur farkı zararı yazan şirket çok yüksek ihracat yapacak ki işi çözsun yoksa öyle 30 trilyon satışla bu gemi karada su alır..

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Yılbaşından bugüne

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. kafasına saksımı düştü bunun

7. Question

Alıntı Originally Posted by gezgin14 Yazıyı Oku
    kafasına saksımı düştü bunun
    hisseye karşı öyle güvensizlik oluştuki yükselişte bile yüzüne bakan yok. bugüne kadar her yükselişte ky malı kitlediler. o kadar çok bunu yaptılar ki artık yanaşmaya cesaret ister. normalde çok ucuz gibi ancak borsa 110 binli rakamları zorlarken kolay değil. Bugünkü hareketin şuana kada rbir anlamı yok. sadece mantıken çıkarm yapabiliriz:
    1-Tahkimden olumlu haber geldi veya olumsuz haber geldi yukarı götürüp mal çakıyorlar,
    2-Bilanço bebat bilanço öncesi maldan çıkmak için yapıyorlar veya tam tersi bilanço beklenenden daha iyi,
    3- hiç bir nedeni yok hisse aşırı pirimsiz olduğu için günlükçüler iyi al sat yapıyor..

bu hissede entrika bitmiyor. yıl 2008 bağfaş 10 TL yıl 2017 bağfaş 10 TL arada da iki bedelli ..peki yartırımcı bu hissenin neyine yatırım yapsın. sadece yıllık enflasyon kadar artmış olsaydı 23*25 TL arası olmalıydı. neyse bakalım ne haber veya haberler gelecek..bol kazançlar.

Herkese selamlar
    bagfs cıkmıs
    ınsalah herkes zararını cıkarır
    ben gecen sene yuzde 60 zararla ayrıldım
    cok kotu oldu tum bırıkımımı erıtmıstı bagfs
    ınsallah gerıde kalan arkadaslar sabırla hıssede kalabılmıslerdır
    herkesın kazanması dılegıyle

Sayfa 125/557 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız