Sayfa 125/913 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Bir seneyi askin buralardayim. Insanda umit birakmadilar. Beklenti olsa birileri zaten onden satin aliyo.. 21ine ne kaldi surda.. hala dogru durust bi hareket olmadigina gore varoldugundan da asagi( artik neresi olacak bilmem) dusme ihtimali daha yuksek bence. Umarim yanilirim. Ama bi kere epey bi zararla sattim bu sefer satmiycam. Brn gormezsem cocuklarim gorur yukseldigi gunleri YTD

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    şirketin kurumsal diye bir birimi yok!varsa da ben bulamadım...en son şirkette muhasebede bir çalışana ulaşabilim ve sordum...şirkette olumsuz bir durum mu var? ...vatandaş ise "geçen gün 6.50 leri gördü o zmn neden çıktı diye arayan olmadı"diye cvp verdi....şaka gibi...
    naylon şirketlerin...hiç bir üretimi olmayan şirketlerin hisseleri takla atarken BİST te ...30 bin nufuslu taşra ilçelerinde bile her züccaciyede Kütahya porselen mamulleri varsa...bu hissenin bu endekste bu rakkamlarda olması çok ilginç!!!
    Arkadaşım sen de iyi sabır varmış.Bana onu konuşmayı yapsaydı telefonda onun sülalesini Mekke'ye şeytan taşlamaya gönderirdim.Geri dönmemek üzere...

3. Adamın 10 bin lotunu 6.16dan yediler aferin alana

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hissede bulunan veya inceleyen tüm arkadaşlara selamlar,
    Bilgi amaçlı bir sorum olacaktı Kütahya Porselenin bu sene zorunlu sermaye artışı yapması gerekmiyor mu?
    En son 2012 senesinde yapmış,
    Sabırla bekliyoruz ancak bu kağıtta uzman arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim
    Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by batırımcı Yazıyı Oku
    Hissede bulunan veya inceleyen tüm arkadaşlara selamlar,
    Bilgi amaçlı bir sorum olacaktı Kütahya Porselenin bu sene zorunlu sermaye artışı yapması gerekmiyor mu?
    En son 2012 senesinde yapmış,
    Sabırla bekliyoruz ancak bu kağıtta uzman arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim
    Saygılar
    Sermaye tavanında zaten sermayesi sadece bu sene sonunda mevcut sermaye tavanı izni süresi bitiyor, ya sermaye piyasasında yeni tavan için izin isteyecek yada eski sermaye tavanını 5 yıl için yine tekrar isteyebilir.

ŞİRKETİN SERMAYESİ
    Madde 6 - Şirket 2499 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine göre kayıtlı sermaye
    sistemini kabul etmiş ve Sermaye Piyasası Kurulu’nun 30.01.1996 tarih ve 6/95 sayılı izni ile
    bu sisteme geçmiştir.
    Şirketin kayıtlı sermaye tavanı 40.000.000.-(Kırkmilyon) Türk Lirası olup, her biri 1 (bir)
    Kuruş itibari değerde hamiline yazılı 4.000.000.000 (Dörtmilyar) paya bölünmüştür.
    Şirketin çıkarılmış sermayesi 39.916.800.-(Otuzdokuzmilyondokuzyüzonaltıbinsekizyüz)
    Türk Lirasıdır. Her biri 1 (Bir) Kuruş nominal değerde 3.991.680.000.-(Üçmilyardokuzyüzdoksanbirmilyonaltıyüzseksenbin)
    adet hamiline yazılı paya bölünmüştür.
    Sermaye Piyasası Kurulu’nca verilen kayıtlı Sermaye tavanı izni, 2013-2017 yılları (5 yıl)
    için geçerlidir. 2017 yılı sonunda izin verilen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılamamış olsa dahi,
    2017 yılından sonra Yönetim Kurulu’nun sermaye artırım kararı alabilmesi için ; daha önce
    izin verilen tavan ya da yeni tavan tutarı için Sermaye Piyasası Kurulu’ndan izin almak
    suretiyle genel kuruldan yeni bir süre için yetki alması zorunludur. Söz konusu yetkinin
    alınmaması durumunda şirket kayıtlı sermaye sisteminden çıkmış sayılır.

Yönetim Kurulu , 2013-2017 yılları arasında Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine ve
    Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine uygun olarak gerekli gördüğü zamanlarda, kayıtlı
    sermaye tavanına kadar hamiline yazılı pay ihraç ederek çıkarılmış sermayeyi artırmaya
    yetkilidir.

6. Çok fena bezdirdiler, borsa 110 binlere geldikçe bu hisse düştü. çok ilginç. Tepki vermeyen ender hisselerden.
    Ytd.

7. Adamlar 1 lot 1 kademe aşağıdan almak için 10 bin lot al sat yapıor

8. kar geleceğini nasıl tahmin ediyorsunuz? iki bilançodur kötü geliyor. inşallah dediğiniz gibi olur. hisse bilançolara taban olarak tepki veriyor... alacak olanlar dikkat etsin.
     Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    Ver bakalım düşür. Zir alırsın sattığın fiyattan yarın. Bi de kayıtlı sermaye tavanı arttırsın gör bakalım gümbürtüyü..
    Ben çok iyi bir kâr bekliyorum

Sayfa 125/913 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •