Sayfa 125/636 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 5087 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Genel Kurula katılan var mı? Haberler nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Genel Kurula katılan var mı? Haberler nedir?
    Saat 14 00 de başlayacak. Ben katılacağım. Önemli bir gelişme olursa yazarım.

Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Saat 14 00 de başlayacak. Ben katılacağım. Önemli bir gelişme olursa yazarım.
    teşekkürler

4. Evet arkadaşlar aynen onaylandı kar payı dağıtımı. Ancak bir eczacı yatırımcı arkadaş söz aldı ve milliyetçi insanları bu kar dağıtım politikası ile küstürüyorsunuz şirketin olması gerektiği yere gelmesi için özendirici politikalar yaratmıyorsunuz bizi BOFA nın oyuncağı haline getirdiniz dedi. Bir dahaki seneye inşallah bu görüşleri dikkate alırsınız dedi. Tümümüz adına konuştu bir nevi. Bakalım yönetim bunu ne kadar dikkate alacak.O arada bedelsiz yok..

5. Aynı tas aynı hamam devam...

Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar aynen onaylandı kar payı dağıtımı. Ancak bir eczacı yatırımcı arkadaş söz aldı ve milliyetçi insanları bu kar dağıtım politikası ile küstürüyorsunuz şirketin olması gerektiği yere gelmesi için özendirici politikalar yaratmıyorsunuz bizi BOFA nın oyuncağı haline getirdiniz dedi. Bir dahaki seneye inşallah bu görüşleri dikkate alırsınız dedi. Tümümüz adına konuştu bir nevi. Bakalım yönetim bunu ne kadar dikkate alacak.O arada bedelsiz yok..
    En azından hisse sahiplerinin içinden geçen "yöneticilerin" yüzlerine söylenmiş.

7.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar aynen onaylandı kar payı dağıtımı. Ancak bir eczacı yatırımcı arkadaş söz aldı ve milliyetçi insanları bu kar dağıtım politikası ile küstürüyorsunuz şirketin olması gerektiği yere gelmesi için özendirici politikalar yaratmıyorsunuz bizi BOFA nın oyuncağı haline getirdiniz dedi. Bir dahaki seneye inşallah bu görüşleri dikkate alırsınız dedi. Tümümüz adına konuştu bir nevi. Bakalım yönetim bunu ne kadar dikkate alacak.O arada bedelsiz yok..
    Paylaşım için teşekkürler

8. Toplantı bitti. Bu şirketten bi mok olmaz. Biter bitmez yönetim kurulu apar topar çıktı gitti. 2012 kurulu , 2013 kurulu böyle değildi. Toplantı öncesi yemekte sadece yatırımcılar arasında oldu. Yine eskiden yönetim kurulu ile yenirdi. Yazıklar olsun.

Bir iki görüş öneri geldi ama şirketin birşey yapacagını sanmam. Siyasi olarak bağı koparsa fiyat bambaşka yerde olur.

Temettü kuruş devam eder. Kuruş temettüye de yatırımcı gelmez.

Sayfa 125/636 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •