Sayfa 126/157 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Uzun Vadeli Yatırım

1. konu dagilsin kimler ne başarıyor bir bakın bakalım.

UFKUNUZ GENİŞLİYOR.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Kimler geldi kimler geçti bu piyasadan. Bilgisayardan anlayan gençler kendini Ed Seykota sanması, yukarıdaki gibi videoları izleyip gaza gelmesi normal piyasalar bir yıldır yükseliyor zar atıp hisse alsan kazanırsın zaten. En büyük handikap yükselen piyasada biraz para kazanıp kendini Ed Seykota sanman

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    konu dagilsin kimler ne başarıyor bir bakın bakalım.

UFKUNUZ GENİŞLİYOR.
    Erhan hocam sistem için farklı bir başlık da mı ilerlesek

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    FORM OKURLARINA SORUYORUM.

aşağıdaki hisse senedi grafiği 10 yıllık bir grafik.

bu hisse senedi türkiyede olsa bu hisseyi alıp 10 yıl tutmak istermiydiniz.

10 lıradan 797 lıraya gitmiş hemde 10 yılda.

getirisi 79,7 kat (%7970)

hisse ismi bir sonrakı gonderıde acıklanacak.

Alıntı Originally Posted by 10lukhisse Yazıyı Oku
    Kimler geldi kimler geçti bu piyasadan. Bilgisayardan anlayan gençler kendini Ed Seykota sanması, yukarıdaki gibi videoları izleyip gaza gelmesi normal piyasalar bir yıldır yükseliyor zar atıp hisse alsan kazanırsın zaten. En büyük handikap yükselen piyasada biraz para kazanıp kendini Ed Seykota sanman
    Seykota iki tane hareketli ortalama gibi basit indikatorlerle para kazanmis yani seykota super zeka filan değil.

Unuttuğunuz şey sanirim.su piyasanin yükselmesine eden düşmesinden de para kazaniyoruz biz.

Söylediğin şey hisseler için geçerli.

Hadi varsayki biraz para kazaninca öyle hissettim ne var bunda sevinmeyeyimmi yani ?
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5.  Alıntı Originally Posted by 10lukhisse Yazıyı Oku
    evet piyasa çıktığı gibi düşüşünden de para kazanmak mümkün.

Bence belli kalıplarla insanları yargılamak yerine farklı bakış açılarıyla kendimizi nasıl geliştirebiliriz şeklinde bakmamız lazım.

Bir ky olarak donsuz yatıp lotsuz yatmayan biriydim. Sonuç da kaybetmemek için sürekli elimizde hisse tutma savunuluyor.

geçen pazartesi bu hafta ki referendum ile piyasaya verebileceklerini düşünerek elimde ki hisseleri çıkardım. akabinde viop da short açtım. ne kazandım kısmını geçiyorum. bu dönemi karlı atlattım. ama bunu yapabilecek bir bakış açısı kazandım zaman içinde.

hisseleri hiç satmayarak beklemek de bir opsiyon.

herkesin yoğurt yiyişi farklıdır ama bence farklı opsiyonlar bilmek bizi sadece daha zengin kılar.

6. Konunun ismi "Uzun Vade Temettü Yatırımcılığı" ama gelen Viop, forex ona yönlenip gidiyor.
    Hey gidi Halil hocanın konusu, ne hale geldin

7.  Alıntı Originally Posted by aunsalg82 Yazıyı Oku
    Konunun ismi "Uzun Vade Temettü Yatırımcılığı" ama gelen Viop, forex ona yönlenip gidiyor.
    Hey gidi Halil hocanın konusu, ne hale geldin
    Bununla alakasi yok bence olayin uvy ile ilgili ne konuşa bilirsin ki

Soruyorum sana sende konuş abi sende uvy ile ilgili birşeyler yaz bir hisse cikart ne bileyim birşey yap

Hepiniz susuyorsunuz bu seferde konuşana kiziyorsunuz.

Sizde konusun abi

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Bununla alakasi yok bence olayin uvy ile ilgili ne konuşa bilirsin ki

Soruyorum sana sende konuş abi sende uvy ile ilgili birşeyler yaz bir hisse cikart ne bileyim birşey yap

Hepiniz susuyorsunuz bu seferde konuşana kiziyorsunuz.

Sizde konusun abi
    Konunun adı sadece Uzun Vade Yatırım değil, konunun adı Uzun Vade "Temettü" Yatırımcılığı.
    Fakat sen her gelene kene gibi yapışıp temettü yalandır hadi ispatlayın şudur budur 500 sayfa yazı yazıp sırf çok yazarak ya da çok bağırarak davranınca millette senle uğraşacağına yazmıyor artık konuya.
    Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Kendime konu açıcam ordan devam edicem dedin yine geldin sülük gibi yapıştın temettü konusuna.
    He bunu da işine gelmediği için anlamayıp 500 sayfa yazı yazarsın ama cevap vermem artık sana Hadi iyi eğlenceler sana.

Sayfa 126/157 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •