Sayfa 126/211 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Varant 24

1. Arkadaşlar kasım sonu için altın ons yorumu yapabilecek varsa müteşekkir olurum..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by dudaeva Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kasım sonu için altın ons yorumu yapabilecek varsa müteşekkir olurum..

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim..teknik anlamda sözel olarak yorumlayabilir misiniz?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by dudaeva Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim..teknik anlamda sözel olarak yorumlayabilir misiniz?
    Dostum ben teknik konularda acemi sayılırım sadece DENEME YANILMA YÖNTEMİYLE geçmişteki çizgi kseişimleri kendi avantajıma çevirmeye çalışıyorum Grafiğe dikkatlice bakarsanız ALTIN Aşağıya doğru düşüşünü devam ettirmekte

elimde 500 bin KRDCA.V var geçen ay aldım. 5 milyon civarı py malı ilk çıktığında 3 günde dağıtmış. bir aydır satamıyor satıcılar hep bireysel yada kurumsal yatırımcı her neyse. geçen ay 100 bin lot aldım 5 seferde şimdi alırken benden 20 bin lot alıyor. geçen ay 2 ay vardı vade sonuna bol bol dağıttın. şimdi 1 ay kalmış 20 bin lot alıyorsun neden m.h. sordum. cevap talep yok. ne talebi ya ben 500 bin alış yada satış koysam gidiyormuki makasa zaten 10 kademeye dayanmış. sitenizden rakama bakıyorum alırken 3 kuruş altta satarken 3 kuruş yukarıda. bu ne peki. elimizde yok müdahale edemiyoruz iyide hisse fiyatı neyse ona göre alsan elinde olmazmı. yok biz belirlemiyoruz yok talep yok emir yok şu yok bu yok. dedimki ben sizden ne üç kağıt yaptığınızı bana söyleyin demiyorum. geçen ay vade var iken 3 günde 5 milyon lotu nasıl sattıysan şimdide vade bitmeye yakın almamak için kıvırmayın ben 500 bin lotu 20 bin lot alırsan kaç seferde satacağım. 10 kuruştan aldım sen 15 kuruşa alış yazmışsın. 33 sefer aynı fiyatamı denk getireceğimde %50 kar yapacağım zaten bir aydır bekliyorum. siz ne istiyorsunuz telefonlar çalıyor vs. hangi hisse olursa olsun bana 100 bin sattıysan alırkende 100 bin koy dedim. milletin elinde bırakıpta günlük erimesine izin verip köşeye sıkıştırmayın insanları. topu topu 2 firmasınız devlet olsa zaten gerekeni yapar bunu yanınıza koymaz benmi sizi denetleyeceğimde sorunu bildireceğim. hepiniz aynısınız manipülasyon ile para kazanıyorsunuz.

ben bunu niye anlattım. varant işi şöyle dün viop topiğinde yazdım. 2 ay içinde thy %20 düştü çıktı. 20 bin tlsi olan dibi ve zirveyi bilseydi şuan 4 milyonu vardı. yani ben hisseyi bulacağım yönü bulacağım gireceğim ve çıkacağım zamanı bileceğim pynin verdiği fiyata eyvallah diyeceğim makasa eyvallah diyeceğim aldığı sattığı kotasyonlara eyvallah diyeceğim. deeeeeee para kazanacağım. arkadaşlar varant kısacası budur. oynamak isteyen buyursun saygılar

aramamdan sonra kotasyonu 100 bin yapmışlar. zorla hakkımızı almak için bunları yapmamız lazımmış demekki.

sitesinden kontrol ediyorum 13 kuruş alırım diyor 18 kuruş satarım diyor ama satışta 20 kuruşa başkası var. elinde yok ama 18 kuruş yazmış. 13 kuruşu hesaplıyorum normalde 16 kuruşa denk geliyor al ondan elinde yoksa o zaman olur 18 kuruşa koyarsın. yookkkk enayimi vade bitsin milletin elinde erisin ve kalsın mantık bu.

6.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    para kazanacağım. arkadaşlar varant kısacası budur. oynamak isteyen buyursun saygılar

kotasyonu 100 bin yapmışlar.
    çok ta güzel açıklamışsın ağzına sağlık kardeş ...

Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    Dax Haftalık graf: 12.000-13.000 bantı hareketleri...

13.000 seviyesin 7 hafta tepe çalışması yapmış ve 12.000 seviyesine inmiş...

12.000 seviyesin de ise 6 hafta dip çalışması yapılmış ve mazot toplanmış ve

13.000 istikametine doğru hareket başlamış....

Bu mazot ile ne kadar gidebilir sizce? düşün...

13.000 direnç... yukarı kırar ise 13.500 hedefler...

almana da minare yaptı...

8. Can kardeşimiz paylaşmış ;
    Bugün işleme açılan Aralık 2017 vade USD/TRY opsiyonlarda piyasa yapıcı 4,25 CALL ( Alım ) Opsiyona kadar hatrı sayılır kotasyon veriyor...

Sayfa 126/211 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •