Sayfa 127/691 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Hatta fiyatın düşüklüğünden bir çok kişi ilk defa kağıda bile girdi diyebilirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    aslında tahtada bakıldığında bir şey olmadı

kupon pazarında önce info sonra a1 capital tek alıcı oldu ve aldıklarını hisseye çevirip sattılar (bunlar belliki kankigiller)

hisse tarafında alanların çoğu da kupon tarafında sattılar. hisseye döndüler (örneğin iş, deniz, garanti, oyak, ziraat vs)

tahtaya yeni giriş gözlemlemedim.

sadece bu tarz bir hareket yapılacaksa , tahta niye bu kadar gereksiz bir biçimde aşağı çekildi onu anlayamadım.

%3-4 yukarı olan piyasada sıkıştırarak hareket ettirmek çok anlamlı olmadı, daha yüksek hacimler ile alıcı çekilecek şekilde yukarı sürmeliydiler. zaten bedava işlem gören bir şirket

neyse

bununla birlikte bir ekiple arbitraj imkanı asla vermediler, seans sonu sadece 1 kademe oldu , o da karanlık odada yapıldı faydalanan olmadı.

bugün 0.29 maliyetle 100K kupon alarak paketledim. Bunu hisseye çevirip bilançoya odaklanacağım. şirkete 125 bin lira katkımız olsun..

bilançoya yakın fiyatlar bu seviyede kalırsa pozisyon artırmayı düşünüyorum.

ama her gün ısrarla 0.25-26 kademelerine kupon için pasif alış girip beklerim. Gelirse gelir !
     Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Hatta fiyatın düşüklüğünden bir çok kişi ilk defa kağıda bile girdi diyebilirim.
    "yatırım tavsiyesi değildir"

3. Basmalarının sebebi bence 0.37 den ölümü gösterip sıtmaya razı etmek yarın 0.37 ye geri çıkarınca daha çok insan satacak.Sabah 0.4 felan gosterseydi çoğu kişi düşünce satmazdı. Şimdi düşürdüğü için yukarı giderken daha çok kişi satacak psikolojik bir şey bu.

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    toplam 10 kademede 8.6 milyon kupon var. toplasan 3 milyon para yapmıyor.

yarın serbest marj bitiyor. %50'lik dilime geçiyoruz.

a1 capital kupon pazarında tek alıcı, gönder gelsin diyor.

bizim 0.25 ve 0.26 lar yalan olmaz inşallah"yatırım tavsiyesi değildir"

Aylardır düşen bu değilmiş gibi bugün %3 çıkan endekste bile tabana yakın kapadı anası, danası da %18 düştü.
    Maske ve mesafe uyarılarını dikkate almadık, BEDELLİNİ ödeyeceğiz artık hocam.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    bugün tamamen dökmeye ve psikolojik olarak yıpratmaya yönelik işlemler yapıldı.

hazır serbest marj ellerinin altında iken.

yarın ve çarşamba da belki bu tarz hareketler devam edebilir.

ama yine de yarın biraz daha hareketli olabilir diye düşünüyorum.

perşembe - cuma yukarı itebilirler. haftaya çarşamba son kupon pazarı ! en kötü 1 gün yüksek tempolu bir gün bekliyorum.

sonrası zaten rüçhan pazarı kapanacak, işlemler kapanışlar derken bikanço gelecek inşallah fiyatlar oturacak diye ümit ediyoruz
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aylardır düşen bu değilmiş gibi bugün %3 çıkan endekste bile tabana yakın kapadı anası, danası da %18 düştü.
    Maske ve mesafe uyarılarını dikkate almadık, BEDELLİNİ ödeyeceğiz artık hocam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    kupon tarafında A1 Capital dışında neredeyse hiç alıcı gözükmüyor. Arbitraj fırsatı da vermedikleri göz önüne alındığında Ky kupon satmış bu net !!!
    ama hisse tarafında da tek satıcı 1 Capital olmuş, başka satıcı yok gözüküyor. Gün sonu itibariyle 4 milyon hisse fazlası var elinde

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bugün tamamen dökmeye ve psikolojik olarak yıpratmaya yönelik işlemler yapıldı.

hazır serbest marj ellerinin altında iken.

yarın ve çarşamba da belki bu tarz hareketler devam edebilir.

ama yine de yarın biraz daha hareketli olabilir diye düşünüyorum.

perşembe - cuma yukarı itebilirler. haftaya çarşamba son kupon pazarı ! en kötü 1 gün yüksek tempolu bir gün bekliyorum.

sonrası zaten rüçhan pazarı kapanacak, işlemler kapanışlar derken bikanço gelecek inşallah fiyatlar oturacak diye ümit ediyoruz

Yakın zamanda bu fiyatlardan ve aşağısında maliyeti olan kimse yok gibi hocam, bu hengamede verenler zararına veriyordur büyük ihtimal.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Dalgalar durulup, sular çekildiğinde biz karıncalar balıkları yiyeceğiz. Elinde hisse olanları resmen cezalandırdılar, bu net. Ama bence sabredenler karşılığını alacaklar. YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

Sayfa 127/691 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •