Sayfa 127/601 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 4808 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. arkadaşlar arada insanların hakkını vermek lazım.

dünya gazetesindeki "haber" sonrası yaratılan ortamda, oyunu görüp elinden gelen çabayı gösteren ve inşallah onların bu dikkati ve çabası sonrası 1 lot bile olsa küçük yatırımcının satma ihtimalini azaltan başta capital arkadaş olmak üzere herkese teşekkür

hakkımızda hayırlısı

2. Teşekkürler Hocam
     Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    arkadaşlar arada insanların hakkını vermek lazım.

dünya gazetesindeki "haber" sonrası yaratılan ortamda, oyunu görüp elinden gelen çabayı gösteren ve inşallah onların bu dikkati ve çabası sonrası 1 lot bile olsa küçük yatırımcının satma ihtimalini azaltan başta capital arkadaş olmak üzere herkese teşekkür

hakkımızda hayırlısı
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Ben satıyorum hemen sattım hatta. Ben bunların yanında belki sineğim ama... Deveden büyük Fil var, hepsinden büyük Allah var.

Adam satıyorum demiş okuma gözlüğü takın bence

4. Kendisine özelden eşşek gibi pişman olacaksın yazmıştım gerçekten satmışsa lafıma gelmiştir...

5.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    arkadaşlar arada insanların hakkını vermek lazım.

hakkımızda hayırlısı
    Kimin ne çaba gösterdiğini bilemezsiniz... boş laflarla foruma devam edelim, şimdi ne oldu biri anlatsin bana

6.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Kimin ne çaba gösterdiğini bilemezsiniz... boş laflarla foruma devam edelim, şimdi ne oldu biri anlatsin bana
    hocam birincisi sen artık yazmayacağım forumda demiştin o iş ne oldu?

ikincisi capital arkadaşın twitter adresini de biliyorum #aksen ile hergün bakarım tepki twitlerinin yarısı bu arkadaştı. o olaylardan sonra twitter'dan düzenli takip edenler zaten bilir.

Yaşınız çok büyük ihtimal benden büyük o yüzden esas gözlüğü siz takın demek ayıp olur ama daha dikkatli olun derim. adam portföyün ufak bir kısmın satacam petkim aselsan falan alacam demişti. portföy çeşitlendirmek her zaman iyidir. Yanlışı biz yapıyoruz bende %80 aksen var şu an yükseliyor diye bu benim doğru yaptığım anlamına gelmez.

Hakkınızda hayırlısı

7. Güzel mal toplamıştım dünya fazetesi yazarı manipülasyon yaparak sattırdı korktuk verdik bunlar hükümete yakın adamlar görüyoz halkbankın halini ama gördükki şirkette bu duruma ses çıkarmayıp 3 gün sonra haber gönderdi demem şu ki oyun oynayan alayını.....alayınını....alayını...

8. Dünya gazetesi yazarı ve Twitter'da bunu # ile belirtip paylaşan fon yöneticisini şikayet edebilirsiniz spkya...
     Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Güzel mal toplamıştım dünya fazetesi yazarı manipülasyon yaparak sattırdı korktuk verdik bunlar hükümete yakın adamlar görüyoz halkbankın halini ama gördükki şirkette bu duruma ses çıkarmayıp 3 gün sonra haber gönderdi demem şu ki oyun oynayan alayını.....alayınını....alayını...

Sayfa 127/601 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •