Sayfa 128/472 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 3775 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    Bende 50 lot yazdım. Saat 5 gibi. Ama vermediler.son dakikada yazdı adam 200 lot

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kapanışta 52.10 a alış yazdım ama satış olmadı. Aslinda 1 lotla 54.60 kapattirabilirdim günü ama içimizde bazı kaşıntısı olanlar var. Ufak şeylerden duyduğumuz mutluluk nedense gözüne batıyor. Bunu düşünürken vakti yetistiremedim. Allah akıl fikir ve başka işi gücü yoksa iş versin..

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    Kapanışta 52.10 a alış yazdım ama satış olmadı. Aslinda 1 lotla 54.60 kapattirabilirdim günü ama içimizde bazı kaşıntısı olanlar var. Ufak şeylerden duyduğumuz mutluluk nedense gözüne batıyor. Bunu düşünürken vakti yetistiremedim. Allah akıl fikir ve başka işi gücü yoksa iş versin..

teşekkür ederim dileklerin için ama anlamadığın bişey var aynı gemideyiz yıllardır deli pedro yatırımcısıyım 1 lotla 10 lotla olacak şeyler değil bunlar malesef, 1 lotla 54.60 kapatsan ne olur ertesi seans da 1 lotla 48.60 açar bunlarla sevinip üzülüyorsan buyur sevin kimsenin sevincinde gözümüz yok benim anlatmak istediğim patron isterse biner lot biner lot götürür

3. Nedir bekleyen alış satış var mı görebilen

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 50 de 2 lot alıcı var.52 de 1 lot 55 te 5 lot satıcı var.ama 52 den toplayan vatandaş gidip onları almıyor.işte bu da böyle cins bir kağıt.belki 100 lot alış yapsa kağıt tavan yapacak......

eeee bizim deli pedro işlem bile görmemiş hani 1 lotla 10 lotla yeşil yakanlar nereye kayboldunuz daha garbuz gesecehtig

6.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    50 de 2 lot alıcı var.52 de 1 lot 55 te 5 lot satıcı var.ama 52 den toplayan vatandaş gidip onları almıyor.işte bu da böyle cins bir kağıt.belki 100 lot alış yapsa kağıt tavan yapacak......
    52'den kendi alıp kendi satmış gibi. Çünkü perdembe günü takasta sadece 21 lot el değiş mis.

7.  Alıntı Originally Posted by camell Yazıyı Oku
    52'den kendi alıp kendi satmış gibi. Çünkü perdembe günü takasta sadece 21 lot el değiş mis.

büyük ihtimalle kendi malı olduğunu ilk gün anladım.iş yatırım alıp iş yatırım satıyor.o 20 lotta benim zaten.peki ama bundan amacı ne olabilir ki.ne yapmaya çalışıyor.....

8.  Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    büyük ihtimalle kendi malı olduğunu ilk gün anladım.iş yatırım alıp iş yatırım satıyor.o 20 lotta benim zaten.peki ama bundan amacı ne olabilir ki.ne yapmaya çalışıyor.....
    Fiyatı yükseltmek istemiyor.set koyuyor. Ama mal vermek de istemiyor.

Sayfa 128/472 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •