Sayfa 128/403 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 3223 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Neden üstadım sebepler ortadan kalkmışmıdır? Durumu kötümü patronun? Para kazanmıyor mu holding?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

2. Tek sıkkntı patron dostum

İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

3. Senide aradılar ünlü menkulden. 28.50 ye ver dediler vermedin.. iyide yaptın sonra 2 ay sonra 53 oldu .. şimdi bu ********lik adilik kancılık degilmidir. Esas sıkıntı bu ideolojide olan patron degilde nedir...

4. aynı şeyleri tekrarlamaya gerek yok.. patronun planları alt üst. Sebebi bence yok almak için.. Hissenin zaten yüzde 90 üzeri patronda.. Dedim ya dolar bazında 38 bugün 50 TL alması gerekmezmiydi? Sebebi devam ediyorsa?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Senide aradılar ünlü menkulden. 28.50 ye ver dediler vermedin.. iyide yaptın sonra 2 ay sonra 53 oldu .. şimdi bu ********lik adilik kancılık degilmidir. Esas sıkıntı bu ideolojide olan patron degilde nedir...

Değişti dostum değişti... Artık sebepler hedefler alt üst..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Alacak dostum s....s.... alcak.. biz hayatımıza devam edelim

7. patron bize kızdı belliki saldı kağıdı ne halleri varsa görsünler bakalım diyor olmasın

8.  Alıntı Originally Posted by temple Yazıyı Oku
    patron bize kızdı belliki saldı kağıdı ne halleri varsa görsünler bakalım diyor olmasın
    Çokta tın.. hamd olsun ihtiyaç yok..15 sene bekletsin.. gö..ne soksun..

İnsanoğlu açgözlü ve haristir. Ve insanın en kolay aldatabildigi aptal kendisidir. YTD.

Sayfa 128/403 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •