Sayfa 129/141 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Bizi ilgilendiren yeni emeklilik sistemi hikayesi de var...prim katlanacak kar katlanacak, ve türkiye de bu BES sistemi daha bebek modunda...güveniyorum anhyt ye
    Mantıklı ortak yazdıklarınız temelcisiniz anadolu sigortada 45 civarlarında asansör olmuştu bir yükselmiş bir inmiş modunda fakat anadolu hayat daha iyi durumda olduğunu düşünüyorum inişler bunun tuzu biberi şuanda %2 primli zirvesi 54,50 ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Mantıklı ortak yazdıklarınız temelcisiniz anadolu sigortada 45 civarlarında asansör olmuştu bir yükselmiş bir inmiş modunda fakat anadolu hayat daha iyi durumda olduğunu düşünüyorum inişler bunun tuzu biberi şuanda %2 primli zirvesi 54,50 ytd.
    Ansgr cok iyi bir şirket herkes biliyor bunu, 2.çeyrekteki karı muhteşem gelmişti ama bunun dövizin 18 den 27 ye gelmesinde rolu büyüktü... Döviz bu ceyrekte stabil kaldı... Bakalım ansgr in karı ne olacak merak ediyorum.. Ama anhyt dövizden kaynaklı kar yapmadı, bu süper bir şey.... Ki 3.çeyrekte muhteşem Bi kar bekliyorum 4.çeyrekte de isgyo un katkısı ile daha fazla kar bekliyorum... Yıl sonu fiyat bakalım ne olacak

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ansgr cok iyi bir şirket herkes biliyor bunu, 2.çeyrekteki karı muhteşem gelmişti ama bunun dövizin 18 den 27 ye gelmesinde rolu büyüktü... Döviz bu ceyrekte stabil kaldı... Bakalım ansgr in karı ne olacak merak ediyorum.. Ama anhyt dövizden kaynaklı kar yapmadı, bu süper bir şey.... Ki 3.çeyrekte muhteşem Bi kar bekliyorum 4.çeyrekte de isgyo un katkısı ile daha fazla kar bekliyorum... Yıl sonu fiyat bakalım ne olacak
    Yazdıklarınız gerçekleşirse 3,çeyrekte 5,viteste ralli yaşar anadolu hayat şuan 3,viteste rallisine devam ediyor. ytd.
    Keyfini çıkaralım sektör vuruyor damgasını borsaya.

Cari açık veren ülkelerde dolar yumuşak karındır yüksek enflasyondan dolayı bankaların düşük mevduat faizleriyle düşük dolar kuru beklemek saflık olur iyi tarafı sadece borsa kalıyor para kazanacak yer yok o yüzden borsada yatırımcı sayısı artışa devam ediyor ve artmaya devam edecek şahsi düşüncemdir ytd.

5. Benim icin sikinti yok uzuncuyum ama tahta arti 3 iken satis yedi. Millet heyecandan -2 ye satis gonderiyor ahhaha bu millet parasina dusman

Yatırım fonları haftalık,aylık ve 3 aylık da satım tarafında Anadolu hayatta.
    Yatırım fonları haftalık,aylık ve 3 aylık da alım tarafında Anadolu sigorta
    Dikkatimi çekti o yüzden yazdım.

7.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Yatırım fonları haftalık,aylık ve 3 aylık da satım tarafında Anadolu hayatta.
    Yatırım fonları haftalık,aylık ve 3 aylık da alım tarafında Anadolu sigorta
    Dikkatimi çekti o yüzden yazdım.
    Ortak bu şirket seneye her çeyrek sermayesinin 4-5 katı kar yazdıgında almak için sıraya girecekler merak etme, hele yeni emeklilik sistemi hayata gectiğinde bize nasıl Bi dinamizim katacak hep beraber göreceğiz

Anadolu hayat düşüşe devam ediyor yatay olması için tepki alması gerekir fakat tepki yok.Haftayı vasatın altı kötü kapattı.

Sayfa 129/141 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •