Sayfa 129/184 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. izahnameden karşılaştırıldı.
    ASTOR izahname 9 ay 2022 (3 AYI EKSİK)
    hasılatı 4.626 Milyon
    esas faaliyet karı: 1.297 milyon
    Biçilen değer: 14.086 milyon
    hisse fiyatı 54

EUROPOWER(12 ay 2022)
    hasılatı 2.116 Milyon
    esas faaliyet karı: 478
    Biçilen değer: 8.816 milyon
    hisse fiyatı 40,6

2. Cw de bizden Bişeyler alıyor en basitinden ürettiği enerjiyi şebekeye salarken güç dağıtım transformatörlerinden alıyor sadece panel üretmiyor fotovoltaik güneş tarlaları kuruyor anahtar teslim ayrıca kendine ait kurduğuda var bu sebeple biz her daim cw nin tedarikçileri den biriyiz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Tüm elektrik üreten enerji santrallerinin HES RES GES ve doğalgaz , kömür çevrim santrallerinin alektriklerini dağıtım şebekelerine verebilmeleri için ASTOR dan trafo, transfarmatör almaları şarttır.. Ayrıca kent içlerinde dağıtım şirketleride bu transfarmatörler olmadan elektriği dağıtamazlar.. ASTOR kendi sektöründe Avrupa ve Ortadoğunun en büyük ve önemli şirketidir.. Daha önce dediğimiz gibi Cuma 55.30 ları gördük. Sanki yükselen bir kanal içerisine girmiş gibiyiz.. Bu hafta Europower ın borsaya gelecek olması ile birlikte Gesan Alfas hareketlendi Astorda bu harekete sınırlıda olsa katıldı..Bayram önce 55 üzeri kapanışlar bizi tekrar 60 lı fiatlara yükseltecektir..

Grafiği düşüşten sonra ters çekiç mum le kapattık, RSI yukarı doğru kesti kesecek , 9 ve 14 günlük ortalama 55 gösteriyor. Bütün bunlar tekniğe göre güzel lakin önümüz bayram. Pazartesi satış koyarlarsa çarşamba tatil parası cepte olur
    Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak kullananlar salak, zarar edenler maldır..

Yeni yapılan Sincan Devlet Hastanesi'nin beton trafo köşkünü Astor yapmış. Zannedersem küçük ölçekli sipariş olduğu için kap haberinde geçmiyor
    7 250. Sk.
    https://maps.app.goo.gl/SXwfyKHe9KWMZufy7

Canımızı sıkan bi düşüş oldu ama yapacak bir şey yok. Sizi bilmem ama ben sabırla bekliycem..

Bizim borsamızda uzun vadeli yatırımcı olmak çok zor. Düşük fiyattan alım yapmak her zaman için ilk kaide olmalı. Kısa vadede 5 kat artan bir hisse tepeye yakın fiyattan alınmamalı. 22-25 fiyat aralığından alanlar avantajlı ama 60 lı fiyatlardan karların realize edilmesi gerekiyordu. Hızlı giden hızlı düşer ve fiyat dengelendiği fiyatlarda dinlenir. Astor da bunu yapıyor.

8. 50 TL üzerinde dinleniyor. Borsaya taze paa girişi yok. Üstelik Astor da kredili alım yasağı devam ediyor. 28 Nisan a kadar beklicez mecburen İşlem hacminde 1 ayboyunca 1. giden şirketi kreli işleme yasaklamak çok mantıksızca..

Sayfa 129/184 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •