Sayfa 129/325 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 2599 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Ortaklar aslında bu çeyrek kaza frekanslarının düşeceğini, azda olsa kısıtlamalar gelebileceğini, gelmese bile insanlar zorunlu olmadıkca araba sürmeyeceğini, kalabalık mekanlara gitmeyeceğini, araba kullanımı azalacağının etkisi ile bu çeyrek karla beraber , 501 bile olsa net kar tahminimi 501 milyon yapıyorum. Eurobon yatırımları extra destek yapabilir en azından.
    Hedefim 501milyon taban

İnşallah 512.4 m yi geçerde yıllık net kar büyümemiz% 40 ile kapanır.

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ortaklar aslında bu çeyrek kaza frekanslarının düşeceğini, azda olsa kısıtlamalar gelebileceğini, gelmese bile insanlar zorunlu olmadıkca araba sürmeyeceğini, kalabalık mekanlara gitmeyeceğini, araba kullanımı azalacağının etkisi ile bu çeyrek karla beraber , 501 bile olsa net kar tahminimi 501 milyon yapıyorum. Eurobon yatırımları extra destek yapabilir en azından.
    Hedefim 501milyon taban
    Ağzına sağlık abi, katılıyorum.. Fransa ve İngiltere kısıtlamalara gidiyor ama biz de bunun yapılabileceğini pek sanmıyorum..

Şirket 97'den beri temettü veriyor.. Sadece 2011'de vermemiş bunun sebebi de 2010 yılını sadece 2 milyon lira kâr ile tamamlamış.. Bu bilgiyi de verelim, yatırımcının kafası karışmasın.

4. Kamu kurumları ve bazı şirketler bir süredir dönünüşümlü çalışıyor. Bir miktar kapandık zaten.

5.  Alıntı Originally Posted by akturus Yazıyı Oku
    Kamu kurumları ve bazı şirketler bir süredir dönünüşümlü çalışıyor. Bir miktar kapandık zaten.
    Hocam okullarda dönüşümlü eğitim veriyor.. Ben sokağa çıkma yasaklarını kastediyorum.

6. aksigorta en ucuzu kaldı

7. Şu ayı piyasasında normal.

8. Onceki yillarin kar dagitimlarina baktigimizda dusuk degil mi temettuleri sizce?
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sayfa 129/325 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •