Sayfa 13/99 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 790 madde; 97 - 104 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gardaş01 Yazıyı Oku
    8 milyon lotu olan bir hissenin tamamından fazlasını almak için kim niye tavana alış yazsın ki? Hisse neticede bulunmaz Hint kumaşı değil. Sadece latife olsun diye yazdınız galiba 10 milyon lot tavanda görmeyi!!!!!!!
    gardaş kwon haklı.
    neden dersen bir iskonto yapmışlar. tablolara bakıp referanslara gelecegine de bakınca evet iskontolu görünüyor. sen şimdi %30 iskonto yapıyorsan 10 milyon lot tavandada gösterirsin yani zor birşey değil ki arzda 28 milyon lot talebin 8 milyonu karşılandı. 20 milyon lotu öylece sırada takıldı. bu 20 milyon lotun yarısı yazılsa yeterdi. böyle bir hisseye bugün bu hareket yakışmadı. emir silme yasak olmalı. neyse burası türk borsası şaşmamak lazım. bmsch misal yüzde 10 tavandı eksi 5.9 kapatmış.

2. Erterasan işler ilk günden arz olan hissenin%40 dan fazlası el degistiriyor toplayan heralde turşusunu kuracaktır kendisine iyi kazanclar dilemek lazım ytd

3. Arkadaşlar metro sabahki aldığını geri verdi mi günlük takas nasıl

4.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Arkadaşlar metro sabahki aldığını geri verdi mi günlük takas nasıl
    https://twitter.com/Halkaarzanaliz/s...762672641?s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Sn kafkaf teşekkür ederim metro satmadığı gibi alıcı tarafıda sağlam, bugün metro halka arzının arkasında durdu inşallah yarında A1 Capital i görürüz.
    YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bence az.. En az 10 milyon olmalıydı tavanda devam edeceğini düşünmem için. Benım elimde toplasan 100 lot anca var onuda satmayacam. Dursun kenarda. Ama bu sayı ile yarın bozmasını beklerim. Belkı agalar alir götürür bıraz daha.
    Ya max lot sayısı 8 milyon diyorum şaka mı yapıyorsun hocam

7.  Alıntı Originally Posted by Gardaş01 Yazıyı Oku
    8 milyon lotu olan bir hissenin tamamından fazlasını almak için kim niye tavana alış yazsın ki? Hisse neticede bulunmaz Hint kumaşı değil. Sadece latife olsun diye yazdınız galiba 10 milyon lot tavanda görmeyi!!!!!!!
    Dostum yarın anlarız niyetlerini. İnşallah dediğin gibi olurda borsanın bu kötü günlerinde ky azda olsa bıraz kazanır.. Ama pıyasalar düzeldiği anda yazılım şirketlerine rağbet artacaktır tekrardan. Ben yarın tavanı bozarlar diye düşünüyorum.. Pıyasanın durumuna göre tekrar tavan yapabilirler.. Hayırlısı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Teşekkürler ky

Sayfa 13/99 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •