Sayfa 13/1001 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Viop XLIV

1. https://www.hisse.net/topluluk/showt...84#post6083484

Yılsonu hedefime bugün ya da yarın ulaşmayı hedefliyorum. Son %25 'lik kontratları da satacağım.

Gerçekten dönüşüm muhteşem oldu. Güzel de para kazandım. Allah bereket versin.

Buradaki yoldaşlara da dilim döndüğünce yol göstermeye çalıştım. Dikkate alan olduysa güzel kazandığını düşünüyorum.

Bir süre flat olarak izlemede kalacağım. Çünkü bundan sonra tek görebileceğimiz palanın şovu olacaktır. Volatil bir piyasa, ani iniş ve çıkışlar, gapli açılışlar bekliyorum önümüzdeki haftalarda. Ne yazık ki parasını sıfırlayanlar olacak bu ortamda...

Umarım herkesin işi rast gider...
    Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer.

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    TA diyenler 2008 de YENİ ZİRVE beklerken çöküşe yakalandılar..
    TA diyenler 2001 de yeni dip beklerken ralli yi kaçırdılar..
    TA diyenler 2008 de 2. dip beklerken ralli yi kaçırdılar..

TA diye bişi yoktur..Bir süre çalışıyor gözükür ay ne güzel tamam buldum dersin..
    Yüzde 10 a satar üzerine short açarsın..Direnç vardır..
    Parçalar geçer..
    Bir süre izlim bakim TA yanılmaz dersin..
    Gittikçe gider..
    Dolar bazlı da bi direnç bulursun oradan short açarsın..
    Tamam gibi gözükür..
    1-2 güne onu da parçalar atar..
    LONG o zaman dersin..Bir süre ok dir..Güzeldir..
    Bi sabah bi haberle uyanırsın..
    SIFIRLANMIŞSIN..
    Ben de tekniğe fazla inanmazdım!!!! Öğrenmeye çalışıyorum ama o ayrı bir yetenek.
    Babo abi ve Sindoma53'ü takip edince; Tekniksiz kalma diyorum.
    Sindoma53 bizde ve dünyadaki siyasi,ekonomik gelişmeleri tekniz analiz ile birlikte başarılı bir şekilde uyguluyor.
    Kendisini tebrik ederim. Paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Ayrıca sizde; Bizde ve dünyadaki siyasi,ekonomik gelişmeleri temel anlamda çok iyi harmanlıyorsunuz.
    Sizide tebrik ederim. Paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

3. KCHOL örnek olarak TUPRS'ı Enerji Yatırımları şirketi aracılığı ile kredi ile adlı, gelen temettüler, Tüpraşa satılan Opet, Entek vs iştirakler ile borç azalmış olması lazım.

Oradan yaratılan bir değer var, yani 20 yıllık düz bir arsa değerlemesinden farklı olmalı.

Bu fiyatın 2 katına hepsini ver desen görüşmeye bile çağırmazlar. Öte yandan borsa fiyatlaması farklı bir olay.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. TA vardır...

yok diyen cahildir...

TA vardır ama nerede vardır...

bizim gibi 3. dünya ülkelerinin borsasında işlemez...

neden derseniz parasının değeri akşam başka sabah başkadır...

%100 enflasyon olan ülkede neyin TA sından bahsediyorsunuz...

TA adam akıllı borsalarda gelişmiş birde major paritelerde işler...

gelmiş TA yokmuş... TA yoksa bu endeks 5 yıldır madagascar penguenlerin yumurtlama dönemine göremi o çizgiden dönüyor...

5 yıldır 1,36 dolardan yani şu çizgiden dönen endeksi açıkla bakalım...

ama gider şimdi bir sürü laf salatası yapar...edirneden öteyi düşünemeyip TL bakan tipler bu grafiği anlayamaz...

her ay %10 değer kaybeden parayla TA çizecek bize.ç..

5. Hiç büyük ralliyi TA ile bulamazsın..
    Hiç bir büyük ÇÖKÜŞÜ TA ile önceden tesbit edemezsin..
    Ettiklerinde şansa dır..
    O güvenle 2. poz da ÖZELLİKLE KALDIRAÇLI işlemlerde sıfırlanırsın..(forex viop coin)

En KRAL TA cılar 2009 martında kalkarken endeks SAKIN POZ AÇMAYIN 10.000 ler görülecek dedi..
    O KRAL ta cılar 58.000 den hafif hafif çöküşe geçerken endeks 2007 de 70.000 hedef veriyor SAKIN SATMAYIN KAPTIRMAYIN mallarınızı diyorlardı..

Mohikan da TA cı..
    xtradex de TA cı..

Hep diyorum..

Hangi TA..
    Herkes TA cı..
    Herkes kendi çapında hiç yanılmıyor..

Dedim ya..BRISA 2012 yılında 380 tavandan 80.000 lot mal boşaltırken ekip , TA cı Xtaderx topiğe geldi..Uzun vade için düzeltmede mal alın dedi..

Sen daha piyasada hareketlerin nedenini bilmiyorsun ne TA sı..

6. artık bankalar durulur ve diğer endeks hisselerine geçiş başlar, hatta başladı.. eregl bile ciddi prim yazmaya başladı.. bankalardan artık sadece isctr alırım- içinde sadece banka değil, şişecam vs iştirak portföyü var..

yarın toplu konut planı açıklanıyor, ekgyo bunu oynar

7. Bu pencere şirketleri var, spekülatör olsam onları hareketlendirirdim. Evlerde PVC Pen nerede ise zorunlu gibi. Zamanında iyi para kaldırdılar artık işler normalleşince halka açıyor olabilirler, kolay bir teknoloji. TOKI şu firmadan PVC olacak der ise o firma ihya olur.

Borsadan bir tanesi bana pahalı gelince zaten alan almış deyip incelemeyi bıraktım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Yükselişin 9. haftasınsındayız..
    Daha evvelki 2 ralli 9 ve 7 hafta sürdü idi..
    Bazı şeylerin sonuna gelmiş olabiliriz.
    Ama bu son 17 aralık gibi olur yoksa hafif hafif düzeltme şeklinde mi?

Ha 30.000 daha kaldırıp 90.000 de basabilir..
    Dimdirek de gömdürebilir..

Bilebiliyor musun?

Kaldıraçlı işlemlerden uzak durun..

Sayfa 13/1001 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •