Sayfa 13/73 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Beklentiler yüksek hadi bakalım vakıf halk gibi neden olmasın

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Kimse halka arza katılım olarak birşey yazmamış ama kulağıma gelene göre karşılanma oranı yaklaşık yüzde 20 civarlarında olmuş. Tabii son rütuşlar yapılıyor. Talep edilenin 1/5 ine yakın almışsınız gibi düşünebilirsiniz ...
    %20 oranı duyunca teminat gösterdiğim vadeli mevduatın bozulmaması için yatırım fonlarını satıp diğer hesaba eft yaptım, umarım haklı çıkarsınız yoksa töhbet altında kalırsınız!

3.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    %20 oranı duyunca teminat gösterdiğim vadeli mevduatın bozulmaması için yatırım fonlarını satıp diğer hesaba eft yaptım, umarım haklı çıkarsınız yoksa töhbet altında kalırsınız!
    Ayıptır sorması, Pazar günü fonları nasıl sattınız? Ne ara hesaba geçti de, ne ara Eft yaptınız? 😉

Alıntı Originally Posted by GEOFİT Yazıyı Oku
    Ayıptır sorması, Pazar günü fonları nasıl sattınız? Ne ara hesaba geçti de, ne ara Eft yaptınız? 😉
    Ya çok acemisiniz yada komiklik olsun diye yazıyorsunuz! B tipi Yatırım fonları günün her saatinde satılır! İleri tarihli eft ile para transferi yapılır! Bilmediğiniz konularda yorum yapmadan önce araştırın sonra yazınız! Komiklik yaparken komik duruma düşmekte var! 😉

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Ya çok acemisiniz yada komiklik olsun diye yazıyorsunuz! B tipi Yatırım fonları günün her saatinde satılır! İleri tarihli eft ile para transferi yapılır! Bilmediğiniz konularda yorum yapmadan önce araştırın sonra yazınız! Komiklik yaparken komik duruma düşmekte var! 😉
    Bu işlemi pazartesi sabah yapsaydınız 3 günlük fon getirisini de almış olmazmıydınız
    Neden pazar günü yaptığınızı merak ettim
    teşekkürler

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Bu işlemi pazartesi sabah yapsaydınız 3 günlük fon getirisini de almış olmazmıydınız
    Neden pazar günü yaptığınızı merak ettim
    teşekkürler
    3 günlük fon getirisini düşünemedim, diğer tarafta vadesi bozulabilecek vadeli mevduat hesabi vardı,biran önce yapmakta fayda gördüm, tabi bu işlemleri arz talebinin %20 oran gelme olasılığına göre yaptım, burada AYDEM de arz iptal edildi, yada %79.90 oran karşilandı gibi asparagas yorumlar yapıldı gerçi! Yani kaynağı kesin olmayan bilgiyi burada paylaşmak çok sakıncalı olabilir!

Boşuna demiyoruz pazartesi KAP a açıklama yapılacak diye. Bu tip yorumlar sıkıntı yaratır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ziraat GYO halka arz büyüklüğü 1,88 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka arzda toplam 277.511 başvuru sayısı ile 3.125.194.547 adet pay talep edildi

Ziraat GYO halka arzında Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar’a ayrılan tahsisat tutarının 2,63 katı, Ziraat Finans Grubu Çalışanlarına ayrılan tahsisat tutarının 2,50 katı ve Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar’a ayrılan tahsisat tutarının da 2,80 katı talep geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 13/73 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •