Sayfa 13/1001 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Faiz kararina kadar Garantide 9m alici idi karar sonrasi 15 milyona cikti

Alıntı Originally Posted by topborsa07 Yazıyı Oku
    helal olsun haber ucmus got ıster bofanın okadar lotu alması haberı bılmesee
    ....

2. ....

3. abarowww merkez kendi ayağına sıkmış ya la nettin ya faiz lobisi doyar mı hiç isterde ister piyasalar iyice kitlenecek şimdi bankalar yükselen faizde zarar yazacaklar ama hisseleri uçuşa geçmiş pala herkesin algılarıyla oynamış necefli maşrapa zamanı
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

4. Borsa faiz dolar ın TEK elden yönetildiği o kadar bariz ki artık..
    Tek bi TOBB İSO miso fata fiti kurum un faiz aleyhine bi söz ettiğini işittik mi..
    Hısarcıklıoğlu mudur nedir bi çıktı bu faizde yatırım matırım dedi..
    Akşamına kulağını çektiler..
    Ertesi gün fiyat istikrarı demeye başladı.

Dün parti kapama haberine rağmen 15 kuruş basanlar bugün bu kararı biliyordu..

7 den 7.80 e gelen dolara rağmen borsayı tutanlarla aynı kişiler demek ki..

Hepsi tek elden..
    Yabancı mabancı yok..

O tek el ne isterse ne yöne kırarsa o!!

Bozgurt reis şorta geçtim ama pişman oldum...sen ne dersin en tepeye yakınmı kapatır acaba??

Taşınan Açıklar (dünkü düşüşte herkes açıklarını karlı kapatınca bugüne pek açık taşınmamış)

7. KOMIK cocuklar........kım ınanır buna........guzu guzu vercen....bugun olmazsa yarın....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

ben bugün GARAN a bir kez daha hayran oldum. çünkü eregl de takip ediyordum ama teknik olarak garan ın eline su dökemez. adamlar alıyorum dedinmi tamam, satıyorum dedinmi söz ağızdan çıkar gibi hareket ediyorlar. eregl ye bakıyorum kıçı bir yana gidiyor başı bir yana gidiyor. ama önce kafaları ambale ediyorlar, o kadarda olacak yani...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 13/1001 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •