Sayfa 130/596 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 4768 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,677
     Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    arkadaslar selam,

yeni bir indikator yazdim, sonuc bar seklinde yeni bir panelde cikiyor. yukselen/dusen barlari farkli renkte boyamak istiyorum, kirmizi-yesil gibi.

bu islemi kolay bir sekilde yapabilirmiyim?

grafikte "S" ye bas

menüde en alttan 4.

çizgilerde düşen yükselen renk kullan
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    grafikte "S" ye bas

menüde en alttan 4.

çizgilerde düşen yükselen renk kullan
    Sayin Bear Bull, cevap icin tesekkurler.

ancak bu sekilde yapinca indikator sonuclari otomatik olarak bar'dan cizgi haline geliyor.
    ben bar olarak tutmak istiyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    Sayin Bear Bull, cevap icin tesekkurler.

ancak bu sekilde yapinca indikator sonuclari otomatik olarak bar'dan cizgi haline geliyor.
    ben bar olarak tutmak istiyorum.
    formulu paylaşmanızda sakınca yoksa paylaşırsanız bakabiliriz

Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    formulu paylaşmanızda sakınca yoksa paylaşırsanız bakabiliriz
    sayin aleks, ilginiz icin tesekkurler.

ancak benim sorum genel indikatorler icin sayilir, yani formul ile ilgisi yok.

eski forumda bunu buldum, sorumun aynisi: http://www.hisse.net/forum/showthrea...112740&page=55

ideal ekibinden gelen cevap, su an icin bunun mumkun olmadigi, ancak cevap 2013 de verilmis

istedigim sey mevcut indikatorlerde var. ben kendi yazdigimiz indikatorlerde de bu renklendirmeyi yapmak istiyorum.

5. Merhaba arkadaşlar.

Hissede teknik puanlama nasıl yapılır.Yani bir hissenin geçmiş verilerine bakarak nasıl hissenin teknik puanı çıkarılır.Bilgisi olan var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    Matriks Prime ile programa yeni birçok özellik gelmiş,Borsada birçok kişinin yaşadığı en büyük sorun olan StopLoss (Zarar Durdur) yeni Matriks Prime güncellemesi ile programa eklenmiş

sayın ideal yetkilileri
    bu durgunluğunuzun bu suskunluğunuzun sebebi hikmedi nedir ? yeniliklere ve müşteri ihtiyaçlarına karsı neden hiç aksiyon almıyorsunuz ?
    biz ideal kullanıcıları ne zaman stoplos ,izleyen stop emri , kar al emiri veya izleyen kar al emirleri girebileceğiz , ne zaman trend çizgilerine alarm kurabileceğiz
    aracı kurumumuzu arayıp ideali kapatıp matriks geçmek istiyorum mu diyelim ?

yıl olmuş 2018 ideal ekibi bizimle bilgi paylaşmıyor çok mu zor değil ama neden ???
    bilgi paylaştıkça çoğalır parada öyle mantığından dolayı mı ???

7.  Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku
    yıl olmuş 2018 ideal ekibi bizimle bilgi paylaşmıyor çok mu zor değil ama neden ???
    Abonelik süre bitimi yaklaştığında fiyat bilgilerini paylaşıyorlar.Hiç kaçırmıyorlar.O yeterli değil mi ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku

sayın gencparaci

özellikle şunu söylemek istiyorum ki
    ideal proğramını seviyorum sorunsuz kasmadan çalışıyor
    bence matriks ve foreks ten de çok iyi bir proğram
    ancak
    müşteri ihtiyaçları anlama konusunda sıkıntıları var
    müşterinin görmek istediği arzu ettiği yeniliği veya bir değişikliği , ideal ekibi gereksiz gibi algılayıp bir kenara bırakıveriyor
    metatrader 5 piyasaya yeni girmesine rağmen viop sözleşmelerinde zarar durdur emri giriş yapılabiliyor
    ideal robotla zararı durdur kar al emri otomatikman yapılabiliyor
    ancak hem aracı kurumum otomatik emir kabul etmiyor , hemde ben robot kullanmak istemiyorum
    ben manuel işlem yaoıyorum
    bildiğim kadarı ile matriks pazar lideri
    söylediklerimize biraz kulak verse inanın pazar lideri olması içten değildir

sayın ideal yetkilileri
    bu durgunluğunuzun bu suskunluğunuzun sebebi hikmedi nedir ? yeniliklere ve müşteri ihtiyaçlarına karsı neden hiç aksiyon almıyorsunuz ?
    biz ideal kullanıcıları ne zaman stoplos ,izleyen stop emri , kar al emiri veya izleyen kar al emirleri girebileceğiz , ne zaman trend çizgilerine alarm kurabileceğiz

;(

Sayfa 130/596 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •