Sayfa 130/202 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. işler bizim dememizle olmuyor. bu sefer kesin şöyle olur diye düşünüyoruz ters köşe oluyoruz. ama şu değişmez gerçekki rakam aldığımız fiyatı geçerse kara geçeriz :D çokmu klasik oldu? durum ve niyet ne ise o olur. yani satılacak diye tavan tavan gidecek değil illaki. satılma haberi geldi bir kaç kademe yukarı gitti sonrada kağıtta bir iş kalmadı ve birden durdu. ne olur o zaman herkes panik havasına girewr ve hızla geri gelir.

yani böyle durumlarda böyle kağıtlarda olan budur genelde. spekülasyonu veya iyi haberi nin süreci bitipte yükselmeyen kağıt düşer. cuma günü iyi bir görüntü verdi bir şeylere hazırlıksa üç beş bir şeylerde bize kalır. yok değilde bodur bir spek sırf kendine yontmuşsa bu rakamları bile ararız o zaman. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

son 10 gün ayın bitmesine .. bakalım hateşin yaptığı açıklamaların bir gerçekliği var mı göreceğiz..

DENİZ 7,81 TL % 7,88.Almazsın satmazsın pazarda işin ne ?DENİZ 'de ki fiyat değişimini izlemek şart.Hedefinizi belirleyin .Benim ki 10.00TL.Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki DENİZ 8,32 TL 'den satış yiye bilir o'zaman nasıl 10,00TL hedefi tutturacaksın al-sat yaparak 10,00TL hedefini 'de ayarladım.Toprağını derin sürmeyen eksik mahsül alır.

4.  Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    DENİZ 7,81 TL % 7,88.Almazsın satmazsın pazarda işin ne ?DENİZ 'de ki fiyat değişimini izlemek şart.Hedefinizi belirleyin .Benim ki 10.00TL.Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki DENİZ 8,32 TL 'den satış yiye bilir o'zaman nasıl 10,00TL hedefi tutturacaksın al-sat yaparak 10,00TL hedefini 'de ayarladım.Toprağını derin sürmeyen eksik mahsül alır.
    yapabildiysen brawo. ben yapamıyorum. ne zaman yapmaya kalksam tersi oluyor. biraz fantastik düşüncenin etkisindeyim galiba. mesela 10 gün topladı yani trade yapmaya izin verdi. trade yapmaya çekinirsin. 11 .de yapayım dersin bu sefer zirveye gider aradaki farkı kaçırırsın

dediğim gibi tek günlük işlem yaparsa yerimizde sayarız. ama isterse 12 de olur 14 de. yani şimdiye kadar yapmadı diye burdan satmakmı lazım yoksa buraya kadar yapmadıysa hiç yapmayacağı anlamına gelmezmi? işte büyük soru bu. az çok ne iş döndüğünü anlıyorsunda sonucu bilemiyorsun işte.

ama malesef genelde hep hedefimin %5-10 un altından aşağı salmıştır. gerçektetn belki %80 yapan son 3 kağıdı böyle %5-10 daha derken açgözlülükten kaybettim. bunda inşallah böyle olmaz. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Sene kaçtı? Tam hatırlamıyorum da 2004 müydü. Satıldığı gün sadece 1tavan yapıp millet şok olmuştu. Tam hatırlamıyorum da böyle bir şok durumu olmuştu.
    7.10.2011 de görüşmeler başladığında kağıt 8.40 idi...
    10 gün içinde 16.10 oldu...
    Biraz düzeltme yaptı ve 2012 Nisan ilk haftasına kadar 12.80-13.80 bandında yatay hareket etti...
    Daha sonra kağıt yükseliş trendine geçti ve 25 mayıs 2012 de zirvesi olan 17.80 i gördü..
    Satışın bitişine istinaden 10 gün içinde 11.50-12.00 bandına oturdu ve
    Uzun süre böyle devam etti..,

6. Haber düştü satış fiyatı 3.2 milyar usd.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by personanongrata Yazıyı Oku
    Haber düştü satış fiyatı 3.2 milyar usd.

Kapta bir şey yok ustadım.

8.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Kapta bir şey yok ustadım.
    https://www.google.com.tr/amp/m.mill...onomi-2673732/

Sayfa 130/202 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •