Sayfa 131/200 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Batuhan Unet
    Sevgili ortaklarım hepimiz ekmeğimizin peşindeyiz umarım herkes umduğu kazancı bulur algı yapanlar kul hakkına giriyor sağlıklı bol ve bereketli kazançlar dilerim. Vatandaş ınvesting sayfasına yazmış.

Bu şahsa sormak lazım, kazanınca para nerden geliyor. Kazanan kaybedenin parasını aldığında kul hakkı olmuyormu. Bu şahsa kazandığı parayı şirketin kasasındanmi aldığınımi sanıyor. Bu tipler böyle işte

2. koskoca sayfaya bakıyorum, iki kağıt eksi. ieyho ve nibas. haydi nibas Aya ayak bastı onun düzeltmesini yapıyor. ieyho ne moh yiyor anlamadım.
    Yıllardır bu kağıttayım. bu kağıt hakkında tez yazacak konuma geldim. Bu kağıda ne zaman şak şakcılar geliyor kağıt satmaya başlıyor.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Kaptırdığını almadan gitmez.Endeks 1500 olsa dahi.

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Batuhan Unet
    Sevgili ortaklarım hepimiz ekmeğimizin peşindeyiz umarım herkes umduğu kazancı bulur algı yapanlar kul hakkına giriyor sağlıklı bol ve bereketli kazançlar dilerim. Vatandaş ınvesting sayfasına yazmış.

Bu şahsa sormak lazım, kazanınca para nerden geliyor. Kazanan kaybedenin parasını aldığında kul hakkı olmuyormu. Bu şahsa kazandığı parayı şirketin kasasındanmi aldığınımi sanıyor. Bu tipler böyle işte
    O zaman sen neden buradasın kul hakkı kovalıyorsun o senin söylediğin gibi değil kimse kimsenin hakkını gasp etmiyor insanlara yanlış bilgi verme çakal yatırımcı burada şirketin karına zararına ortak oluyor eğer şirket sahibi ahlaksız bir dolandırıcı,hırsızsa alavere ,dalavere çeviriyorsa tüm yatırımcıların hakları ve veballeri onun üzerinedir sen ne konuşuyorsun bee..Senin buradaki görevin nedir onu açıklar herkese realiter efendi seni neden spk takip etmiyor hala anlamış değilim..

5. Kim ne derse tam tersini yapan bir yapı ile karşı karşıyayız tam sevdiğim tip.Bildigin psikopat

6. ükela ükela ahkam kesiyorsun. Girdiğin kağıda bi bak. kaç kez kar açıklamışta kaç defa temettü vermiş. burada küçük büyük yatırımcılar parasını ortaya koyuyor. kim önce satarsa o karda. sona kalan zararda. yani kar eden arkadaşının parasını alıyor. Sabır sabır diyorlar ya şükür en az on yıldır burada sabır ediyorum.hiç parayı erken alıp kul hakkına giremedim hep zarar.. Ben şimdi söylüyorum kul hakkından çekinen Rıza'nın kağıtlarından uzak dursun. Bilerek kul hakkına girmek daha da günah haberiniz olsun. şikayet et spk.ya deki hisse net ieyho forum sayfasında bi rızazede var. gelene gidene dogruları söylüyor. buna bi dur deyin de.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

7. Açıkçası düşünülenin tam tersi bir hareket şekli var hissenin. Bu enflasyon oranıyla burada artı yazsa dahi paramız eridikçe hissenin bu fiyatlarda olmaması gerekiyor. Haftayı 1.24 üzeri kapatsa önümüzdeki dirençlere baksak

8. Düşünülenin tam tersini yapıyorsa o vakit 1.13 kapasın haftayı 🤣

Sayfa 131/200 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •