Sayfa 131/323 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

1.  Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    Hocam Pergamon ve Karelin son durumuna bakabilirseniz sevinirim. Saygılarımla...
    karel sayıldı yönü yukari listede var

sayın mohikan hayırlı pazarlar,

burada tartışma olduğunda birçok kişinin yazmamasının sebebi, tartışmayı çekirdek çitleyerek seyirci kalması değil, daha önceki başlıklarda edinen tecrübedir.

sayın güneysu'nun da belirttiği gibi; üyeler tartışmaya kalkıştıkça tartışma sertleşiyor, seviyesizleşiyor ve uzuyor. sizin başlığınızın da kirletilmesini istemeyiz. o tür kişileri ünlem butonuna basarak şikayet edelim ve ret listemize alalım, o daha kolay ve acısız bir yol.

insanlarda dilin kemiği olmadığı gibi, klavyesinin de ayarı yok. bu ne ilk ne de son olacaktır. önümüze çıkan olumsuz durumlarda yolumuzdan vazgeçmek sizin gibi belirli bir duruşu ve sağlam bir temeli olan kişi için beklenmeyen durumdur. "son mohikan" olmak kolay değil. son bir yılda yaşadıklarınız kolay değil, duygusal hassasiyetinizin artması normal.

Yüce Mevla'm sabrınızı artırsın, sizi sevdiklerinize ve takipçilerine bağışlasın (devam etmeniz dileğiyle).

Selam, sevgi ve saygılarımla,

3. birkaç haftadır foruma girmedim. bilgi tecrübe içeriği oldukça degerli olan son mohikanı (genelde yazı yazmadan)takip ediyorum. ancak yeni girdigim topikte yazılanları okudugumda, forumda degerli ustaya, hakaret edilmiş.herkese yazı yamaya açık böyle forumlarda kendini bilmez ukala tipler ile ugraşmak gerçekten çok zor. Çok iyi biliyorum ki; bilgi birikimi en az son mohikan kadar derin dolu ve oldukça degerli olan üyeler var forumda. Ancak bu kendini bilmez ukala ve küstah tipler yüzünden yazmıyorlar sadece foruma girip, yazılanlara bakıp çıkıyorlar hatta bir bölümü de forum üyeliğini kapatıp forumla irtibatını kopardı. Tabi herkesin bu saldırgan dil kullanan tiplere karşı tavırlı olması gerekir. Sayın usta mohikan, bu tür saldırılar maalesef hep olacak, siz dirayetli olmak durumundasınız.elin agzı torba degil ki büzelim. onların yaptıgı küfürleri onlara aynen iade ediyorum/ediyoruz forum okuyucuları olarak. eger mesele küfürle üste çıkmaksa, bizde de gün görmemiş küfürler var. eger ustanın edebi müsait olmadığı için söyleyemiyorsa ben/biz onun adına söylüyoruz o küfürbazlara.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...40#post1612740

Haftlık hisse yarışmamızda kurallara uygun 3 hise seçin
    1 hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

derindenizli Guest
    Arena bilgisayar sayfa kaçta arkadaşlar bulamadım Mohikan ustaya selamlar

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. üstad ereğlinin incelemesinde yukarıda kaç zirvesi var söylememişsiniz bakabilir miyiz teşekkürler

7. Arena #85 de var. 9 kasimdi sanirim.

Tamamen kendim tarafindan uretilmis fikir yada beyanlardir. Deli sacmasidir. Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.
    Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    ODAS...

KISA VADE...

7 dalgalık bir trendin 3. dalgaları 4.77 kırılınca başladı.

Trend bitiminde çanak hedefi 7.67 ama 8 TL'yi görebilir.

Mohikan hocam tam da dediginiz gibi oldu 7.90 lar goruldu su anda 7.70 lerde bundan sonra kisa ve uzun vade dusunceniz nedir acaba?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 131/323 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •