Sayfa 131/226 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    off off off işlem hacmi 472 bin lot olmuş !

bugün ne kadar çok kişi atlamış, spek hiç acımıyor 8300 üstü asla almam diyor. 8140 gördü, vay anam vay.
    6.28 maliyetli olarak mal taşıyan bir yatırımcı olarak çok normal buluyorum gün içinde %5 eksi yapsa şaşırmazdım kaldı ki sabah yukarıdan verip aşağıdan alma fırsatını da verdi ben verdiklerimi 35 kademe alttan yerine koydum . Dolayısıyla belki de her ne kadar tasvip etmesem de yukarıdan verdiklerimi belki de yeni atlayanlara verdim.Bilanço dönemlerinde önce sabırlı olup beklemek lazım ortalık sakinleşince kademeli alım yaparak yapılan maliyetler her zaman zararı minimize eder. Güzel bilançolara o gün gelmeyen tepkiler bazen ortalık sakinleşince fiyatlamayı fazlasıyla gerçekleştirir. Hepimize önce bol şans ,sonrasında bol kazançlar dilerim.

2. Senedi uzun süre önce almış ve spek haraketlerini analiz eden bir yatırımcı spekin ne kadar acemi olduğunu anlamıştır sanırım.
    6 aylık denetimli karı neredeyse sermayesine ulaşmış senedi dünkü tedirgin açılışta epeyice yukarıda açmasına rağmen,borsanın agresif düşmesiyle senedi aşağıya saldı.Peki ne kazandı? hiçbirşey.Bu senete parmakla sayılacak kadar yatırımcı var.Zaten halka açık kısmı topu topu 3,6 milyon lot.Piyasada toplam dönen lot sayısının ne kadar az olacağını tahmin etmek zor değil.Spek dün ağırlıklı sadece kendi al verleriyle geçirdi seansı.

Sektörüyle,bilançosuyla ve temeliyle bana göre Bist'in en güzel senedidir celha.Spek gücü kendinde görüp zaman zaman agresif aşağıya vermelerle aklısıra ky'yi korkutup bezdirecek.Tam bir zavallı.

Fazla sürmez ,ortalık biraz düzeldiğinde senet farkedilecektir.

3. behzat kardeşim, şu geln kar yıl sonuda böyle devam ederse, bedelli veya bedelsiz bir sermaye arttırımı söz konusu olabilir mi ?

senin çelik halat hakkındaki beklentilerin nelerdir. uzun vadeli fiyat ne olur? biraz görüş belirtmen mümkün mü ?

4.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    behzat kardeşim, şu geln kar yıl sonuda böyle devam ederse, bedelli veya bedelsiz bir sermaye arttırımı söz konusu olabilir mi ?

senin çelik halat hakkındaki beklentilerin nelerdir. uzun vadeli fiyat ne olur? biraz görüş belirtmen mümkün mü ?
    Değerli kardeşim; mevcut ortamın kısa sürede normale dönmesi olasılığını düşük görüyorum.İran'a ağır yaptırımlar başladı.Türkiye bundan elbet çok etkilenecektir.Ortalık toz duman.Görülüyor ki borsa ikinci seansta epeyice yine düşecek.Bu hacimsiz düşüşlerde mal almak isteyenlerin almak istedikleri miktarı tek fiyattan dalmayıp çok küçük lotlar halinde almalarında yarar var.ABD'nin gerek İran'a uyguladığı ambargo gerekse Türkiye'ye uygulayacağı yaptırımların sonuçlarının nereye varacağını kestirmek zor.Celha bu sonuçların neresinde? bunu bilmiyoruz.Ancak,bundan sonra ülkemizde de büyük durgunluk yaşanacağı açık.Bu dolar fiyatıyla hangi fabrika mal alıp da kar edebilir?
    Celha'nın sermaye arttırımının benim için bir anlamı yok.Celha'dan beklentimi söyleyebilmek için henüz erken.Bundan sonra Celha'nın aynı oranda kar edeceğini düşünmüyorum.İnşaat sektörü de çıkmazda.

Şu an için en iyisi trübünlerde oturup maçı seyretmektir.

5. Sayın behzat hocam.
    Değerli fikirlerini bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Behzat hocam , görüşleriniz için teşekkürler.

uzun vadeli yatırımcıyım ve ufak ufak alıma devam edecem.borcum yok harcım yok.acele kısa vadede lazım olacak para değil.ben beklemeye devam edecem.YTD

7. En çok düşenler arasında ilk defa Celha yı gördüm.ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. CELHA - Çelik Halat

Deniz 122 bin sattı daha da satıyor doymadı satmaya. Anlaşıldı Deniz bugün 7.60 ın üstüne çıkarmayacak.7.60 sürekli barajlar kürüyor.Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 131/226 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •