Sayfa 131/473 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 3778 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    son gün ne zaman?
    Geçensene 8 ağustos 'ta verilmiş.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    son gün ne zaman?
    9 ağustos....

PKENT Solo 2018/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -8070821

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Zararı oluşturan kısım geçen sene 5m iken bu sene 25m olan "kisa vadeli -İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler". Siz ne olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by dogan7411 Yazıyı Oku
    Zararı oluşturan kısım geçen sene 5m iken bu sene 25m olan "kisa vadeli -İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler". Siz ne olabilir
    Hiç anlamadım ki. Totik kendine borçlandırıyordur şirketi. üzerine konacaktır

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Adam karı göstermemek için bu kısmı yükseltmiş

7.  Alıntı Originally Posted by dogan7411 Yazıyı Oku
    Zararı oluşturan kısım geçen sene 5m iken bu sene 25m olan "kisa vadeli -İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler". Siz ne olabilir
    zararın bir kısmı amortisman,bir kısmı kıdem tazminatları karşılığı,bir kısmı döviz kuru,bir kısmı kredi faizi tahakkukları..ayrıca yaklaşık 1 milyon yönetim ve kira giderleri.en önemlisi de yaklaşık 3,5 milyon faaliyet zararı.yani maliyet hasılattan fazla olmuş.
    25 milyon alınan avanslar görünüyor. o para dönen varlıklarda görünüyor.yani onun zararla bir alakası yok. belliki otel tadilatını maliyete eklemişler. yoksa zararına satış yapıcak halleri yok. bu arada banka kredi borcu 19 milyondan 11 milyona düşmüş. ama bu borç borçla kapatılmış. yani 25 milyonun bir kısmı bu fark...

8.  Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    Hiç anlamadım ki. Totik kendine borçlandırıyordur şirketi. üzerine konacaktır

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet birilerinden avans mahiyetinde para alınmış. bu kişi patron da olabilir. başkalarıda..netice de bu sirkete bir tek para yatıran biz değiliz demekki.

Sayfa 131/473 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •