Onemli Gunler Banner
Sayfa 132/193 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. yabancı oranı

illim , paylaşımlar için teşekkürler.

bence buradan sonra nereye kadar çıkar bunu küçük yatırımcı belirleyecek. umarım çok fazla ilgi olmaz ve çok yükseliriz. yarın ise zirve kapanış bekliyorum.

ben kısa vadeli al sat yapmayı beceremem ancak benim tahminim hızlıca yükselecek. biraz satış yapıp aşağıya yapacak burada en az %20-30 geri çekilme yapacak. metro daki hareketleri bilenler korkarak satacak. sonrasında esas yükselişini yapacak. nerede durur bilinmez. bu yükselişle yabancı oranı %30 lara kadar gelecek. umarım küçük yatırımcı pek bulaşmaz o zaman bizde tarihi zirveleri geçer gideriz.

herkese bol kazançlar

2. galipcim volumu baya dusurdu 45e ve 47ye yigip 46da av pesinde....15dklik grafikte 45alti tehlike bunu ky. gordugu icin musteri azaldi; galipcim de madem almiyonuz 46ya satin modunda gibi gibi

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. doce hızlımı girdi bugün bendemi yanlış anlık saklamada ilk sırada ...

ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by hasan06 Yazıyı Oku
    doce hızlımı girdi bugün bendemi yanlış anlık saklamada ilk sırada ...

ytd...
    imkansiz ustad...yanlislik vardir
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. hata olabilir anlık saklama özetinde 930.523.00 doce gözüküyor...
    2 sırada garanti...

ytd...

6.  Alıntı Originally Posted by hasan06 Yazıyı Oku
    hata olabilir anlık saklama özetinde 930.523.00 doce gözüküyor...
    2 sırada garanti...

ytd...
    ekran resmini veri tablosunu buraya eklesen iyi olur du...neden bahsettigini anlamadim ama sanirim bu gunun alim satim tablosu bahsettigin ama dauchenin okadar alimi yok bu gun diye biliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ekran resmini veri tablosunu buraya eklesen iyi olur du...neden bahsettigini anlamadim ama sanirim bu gunun alim satim tablosu bahsettigin ama dauchenin okadar alimi yok bu gun diye biliyorum

resim atma işini akşam çözebilirim ksr bakma üstadım.foreksde anlık saklama özetinde gözüken bu aman yanlış bilgi vermeyelim..

ytd...

8. saklama dağılımı : cıty: 8.16 doce: 4,58

ytd...

Sayfa 132/193 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •