Sayfa 132/435 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 3475 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Bu hissede 2 ay oldu sürekli dip yapmamasının bir sebebi yok..
    Ama tavana gitmememsinin de bir sebebi byok..
    İchimoku olumsuz baba iyi değil diyor

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    KARSN 2018/1Ç son dört yıl mukayeseleri:
    Yurtdışı satışların toplam satışlardaki payı: %43 (önceki yıllar geriye doğru sırasıyla; %23,%33,%29) ..pozitif
    Borcu artmış(önceki 1Ç verisine göre) ..negatif;ancak yurtdışı satışlarını arttıran firma için gayet normal.
    Net faaliyet karı en iyi seviyede ..pozitif
    Dönem karı yine eksi, son dört 1Ç dönemi içinde en düşük eksi veri. Yani eksi veriden, kara gidişat var. ..negatif
    Yabancı para pozisyonunda, kırılganlık artmış. ..negatif;yurtdışı satışlar artışta olduğu için, bu kırılganlık sonraki dönemlerde geçecektir, geçmelidir. ..negatif

Bilanço gerçeklerimiz bunlar. Grafik paylaşımı da yaptım.
    Senin tezin nedir, daha da daha da düşebilmesi için? İçi boş bir iddia mı yoksa.
    Bilgi, güçtür. Araştırmadığınız gemiye binmeyin.

Alıntı Originally Posted by Derida Yazıyı Oku
    en dipten alırım demeniz, daha önce ki öngörülerinizin arkasından diğer yatırımcılarda manipülasyona yol açar gibi geliyor. oldu burdan döndü . değil mi ama gereksiz tavırlar bence.
    Aynen.
    Bilgi, güçtür. Araştırmadığınız gemiye binmeyin.

3. 1.20 den alıcıyım.

M5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. usps ihale sonuçlanmasına az kaldı. eylül ayı başlarında fiyat teklifi için çağrı yapılmış olur . bu durumda karsan seçim sonrası nerelerde olur merak ediyorum doğrusu!!

5. Haydi aslanım kır şu 1.32 yi...

6. Kimse yok

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    kimse yok

mı 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kimsenin olmaması iyidir demekki hareket zamanı geldi ))

8. Backqround hocamızdan 08.06.2018 tarihinde hisse birim fiyatı 1.43 civarlarındayken ile bir çalışma rica etmiştim.Saolsun bizi kırmıyarak 1.23 seviyelerini düşüş olarak hedef gösteren bir analiz yapmıştı.Geçen süreç sonunda parite 1.26 seviyesine kadar geri çekildi ve ardından hocamızın çalışmada belirttiği 1.52 yakın direnç seviyesine kadar bir çıkış yaşandı.Önümüzdeki süreçte bu çıkış dalgasının devam edeceğini düşünüyorum Belki bir işinize yarar diye kendisinden izin alarak bu analizi sizlerle paylaşmak istedim.

Sayfa 132/435 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •