Sayfa 133/338 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    öyle yaptılar ama sonuçta hisse çıkış yaptı..yani bu durum trade yapanları etkiledi..gönül isterdi ki biz de bundan faydalanalım...uygun yerden ve doğru trade yapanları ve hisse adetlerini artırabilenleri ben her zaman tebrik etmişimdir...hisse şu anda 6,00 tl üzerindedir...bu fiyata rağmen hala zirvesinden 3 kat aşağıdadır...bence endeks izin verdiği sürece zirvesi onu bir mıknatıs gibi yanına çekecektir...tabi orta ve uzunda...kısada bir şey diyemem...
    Katılıyorum Dostum, sadece daha 24 saat olmadan %20 yaptı o yüzden yorum yapmıştım, bakalım belki de hiç nefes kesmeden gidecek, hissedeyim zaten.

2. Tabi geçmişine baktığımızda sadece 2 ayda %300 yapmış, herşey olası bu hissede. (Grafiği bisiklet turlarındaki yokuş grafikleri gibi) 21 Kasım 2017'de bu anormal yükselişin sebebini bilen var mı hissenin eskilerinden?

3. 6,00 ın üzerinde kalabilmek için inanılmaz bir çaba harcıyor...bir kaç saattir bu civarlarda gidip geliyor...bakalım kapanış nasıl olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sağlıklısı 5,40 ları doldurarak gitmesi bakalım yapacak mı, 6-610 arası kocaman bir bulut ve altı bomboştu.

5. en çok çıkanlar arasında logo ve datagate yarışıyorlar....logo şu anda %12,3 artıdayken ,datagate %11,65 artıdadır...yanlız logonun tarihi zirvesi 60 tl iken ve zirvesine sadece %28 uzaklıkta iken datagate ise %300 uzaklıktadır...yani datagate ucuzluk konusunda bir kaç gömlek logodan üstündür...

endekse baktığımda ise şu anda 97 binlerde görüyorum...yukarıda 99-101 bin direnç destek bölgesi var...endeksin ilk etapta orayı test edecek kadar çıkması gerekiyor...kısacası neredeyse bir kaç gün daha endeksin olumlu olma ihtimali yüksektir...sonrasında endeks 99-101 i de geçebilir ,geçemeyebilir de o vakit geldiğinde duruma bakarız...

bir kaç günlük olumlu endekste (tahminen önümüzdeki hafta boyunca ) datagatenin daha da çıkmasını umuyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bu arada fatih altaylı ali babacanın hükümette yer alacağını söylemiş..kulislerde geçen haberlere göre bu konuda bir kaç kez tayip erdoğan ile görüşmüşler...piyasanın çok sevdiği birisidir ali babacan...o gelirse ekonomi çok rahatlar....ekonomi rahatlar ise de endeks güzel çıkar...bakalım neler olacak ??

7. Bilgilendirmeler için teşekkürler üstad

LG-K420 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 133/338 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •