Sayfa 134/390 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 3115 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    nasıl başarıyorlar helal olsun hepsi kar yazarken bizimki azmetmiş zarar yazmış.
    Hocam bunların herseyi yalan dolan. Saklamislardir gene biryerlere. Alıştık artık. Kaç senedir zarar ediyor. Niye kilit vurmuyirlar kapıya. Beceremiyorsan bırak git dimi

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

--faaliyeti zarar;

--ticari alacağının bir ksımını (144 milyon) tahsil etmiş, biraz cepten yemiş (52 milyon), 139 milyon yeniden borçlanmış (borcu borç ile çevirmiş)...üç aylığı böyle geçirmiş...

--umutsuz vaka...lıkda değişen bir durum yok...

--bir bedelsiz uğruna bakalım daha ne günleşler batacak...
    Sanada rapor begendiremiyirlar. Bir önceki raporuda begenmemistin kağıt 5050 yi gördü. Bakalim bu sefer kaçı gorecez

Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Sanada rapor begendiremiyirlar. Bir önceki raporuda begenmemistin kağıt 5050 yi gördü. Bakalim bu sefer kaçı gorecez
    Ben sana kaymakam olamazsın demedim, Adam olamazsın dedim.

4. Konya cimento yönetimi nasıl oluyor da zarar yazar cidden sormak lazım. Büyük başarı. Bok satan bile kazandı.

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Adam sana kötü bişey dememiş ki, neden farklı yerden vuruyorsun. Gayet güzel cevap vermiş. Varsa cevabın söyle. Yoksa sen çok durma kardeş buralarda....

6.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Bilanço gerçekten rezalet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Adamlık konusunda en son laf edecek dumbuk sensin . 1000 kusurlerde satıldığını hisse 1 yıl içinde 5000 i gormus hala utanmadan burada yazabiliyirsun. Karakter meselesi ne diyim

8.  Alıntı Originally Posted by Hachiko Yazıyı Oku
    Bilanço gerçekten rezalet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Daha beterlerini gördük hocam. Bazıları gibi vur kaç ci degiliz. İnandık sonuna kadar burdayız. En kötü 2 yılda toparlarız ins.

Sayfa 134/390 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •