Sayfa 134/651 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Şirket faaliyet karını hem geçen çeyreğe hem de geçen seneye göre %50 arttırmış. Satışlar ise %20 civarı artmış.
    Bu yıl aslında işleri hiç de fena değil.
    Buna rağmen, piyasa tarafından sürekli düşük değerleniyor. Ama bu yıllardır böyle.
    Son gelen bilanço ile makus talihini yenebilir mi acaba diye düşünmüştüm; olmadı.

Sıkıntısının Genpaz'ın sürekli hisse satması olabileceğini düşünüyorum. Benzer durumu geçen çeyrek Despc'te yaşadım.
    Senet satışlardan başını bir türlü kaldıramıyor.
    Zaten derinlik de olmayınca bir oraya-bir buraya gidip geliyor.
    Genpaz'ın elinde yanlış hatırlamıyorsam hala %8 üzerinde Gentaş hissesi var. Bunun tümünü satmaları en az 6 ay-1 seneyi bulur gibi bu hızla.
    Grafiği fena değil. 2016 yılı başından bu yana yükseliş trendinde. Ama hakkını yeterince veremediğini belirtmem gerek.

Bilançoyu bekliyoruz.
    Şahsen, başarılı bir tablo ortaya koyar da yine böyle davranmaya devam ederse bir daha selam vermeyi düşünmüyorum.
    Ta ki Genpaz elindeki lotları bitirinceye kadar.
    Belki sonrasında ederine doğru atak yapmak aklına gelir.
    Son düzenleme : Mausolos; 02-11-2017 saat: 13:12.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    ŞÖYLE BİR TOPARLAYALIM
    Borsa çıldırıyor senet te tık yok.
    Peki neden?
    Çünki, senedi alan almış.Bu goodosch'lar ufak tefek mal kaptırsalar da muhtemelen düşük algılanabilecek bilançodan sonra bir de borsaya realizasyon gelirse çıkmayan senedi daha da düşürüp akıllarısıra mal döktürecek düşüncesinde olabilirler.
    Bunlar bu zamana kadar akla hayale gelmedik numaraları sergilediler.Şirketin yasal ama ahlaksızca içini boşalttılar.
    LİRİ'ye zarar ettirip gönderilen paraların akibeti meçhul.Genpaz'daki hisseleri kendileri aldılar.Şimdilik durdu.İleride tekrar güya piyasayı bozmak için yine satıyor görünüp kendileri alacaklar.
    Gentaş'ın gerçek piyasa değeri müthiş düşük.Bundan sonra fazlaca yapabilecekleri üçkağıt ne olabilir? diye düşünüyorum.Bulamıyorum ama bu şeytanlar bulur yine bir şey.
    Ancak yine de umutlu olmak için sebep daha çok.
    tam anlayamadım kalınlaştırdığım kısmı.. açabilir misiniz?

3. Yine 1.42
    Alçaklık bilançoya kadar sürecek
    Bilanço öncesi çıkmayan kağıt sonrasında ne olur...

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Satıyordur soytarı patron yine.cok yükseldi ya iki kademe hemen geri alsın

5.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    tam anlayamadım kalınlaştırdığım kısmı.. açabilir misiniz?
    Demek istediğim;şu an sermayesi ile 1.42'yi çarparsanız piyasa değerini bulursunuz.Konusunda Türkiye'nin en kaliteli
    Ürünlerini üreten ve 3 vardiya çalışan böyle bir şirketin ne kadar ucuz olduğunu belirtmek istedim.

6. Behzat abi selam. Abi diyorum burdan beş yıldır gentaşı dolayısıyla sizi de takip etmiş oldum. Tanışmış gibiyiz. 5 yılı geçti gentaş yatırımım. Euro nun Eylüldeki yükselişi ortalama 2 ile 3 milyon negatif yansıyabilir diye düşünüyorum bilançoya,yanlışsa düzeltin. Sizde bilanço beklentinizi yazarsanız memnun olurum. 6 aylık bilançonun içinde arsa satış geliri de vardı sanırım.Belki birgün genel kurulda tanışırız. Saygılar

7. Biliyosunuz bunlar isterse bilançoyu çok yüksek değerlere de ulaştırabilir. Daha önce bunları yaşadık. Bu sefer sanki yeni bir oyunlarının içinde gibiyiz hayırlısı ... Bol kazançlar arkadaşlar.

8. 1.39-1.4 kapanış
    Bilanço öncesi
    1.28 e kadar basabilirler.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 134/651 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •