Sayfa 134/342 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 2734 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Arkadaslar bilen varsa yazsin bu 5 dakikalik surede milyonluk islem olma olasiligi varmi? Bilmedigimden soruyorum

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alıcı ve satıcı olduğu müddetçe 5 dk değil 30 sn dede olur

2.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Arkadaslar bilen varsa yazsin bu 5 dakikalik surede milyonluk islem olma olasiligi varmi? Bilmedigimden soruyorum

üstad sen 5 milyon alım girersin 5 milyon satış emri varsa işlem başladığı an zaten gerçekleşir

3.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    şirkete mail veya telefon yolu ile dün veya bugün ulaşabilen varmı arkadaşlar. ben dün ve bugün defalarca aradım tele cevap yok
    satıcılar bir karşılansın ondan sonra haber gelecektir :ok:
    YatırımTavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Bu pazarda al sat yapmak imkansiz neredeyse gun isinde 5 er dkkadan 20 25 dakka ondada hacim boktn. Nalet olsun

25 dakika değil dostum. 5 saniye...çarşamba mı ne yazmıştım ta,saatlerini...işlem saati gelince ,sadece o fiyattan işlem oluyor. Yani her işlem saatinde 5 dakika işlem sürmüyor. Sadece bir fiyat oluşuyor.alanı,satanı,gerçekleşeni,gerçekleşmeyeni görüyoruz, olay bu...her işlem saatinde öyle...yani sadece ,işlem saatinde önce girilen emirlerin hangi fiyatta eşleştiğini görüyoruz.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bugün bizimkinden bir hayır gelmez,hatta belki yarında

Elimde mzhld,eplas ve bu uyuz var şimdi gözaltında olan...bu ve dardl,serve gibi göttt altı hisselerinide bilgini arttırmak maksatlı inceleyebilirsin.

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bugün bizimkinden bir hayır gelmez,hatta belki yarında
    şu an emir miktarları ne durumda

Bazı arkadaşlar yanlış anlamışlar, işlem saatinde emir girileceğini sanmışlar...hayır öyle değil..istediğin an emrini gir,gün sonuna kadar emrin geçerli olur...işlem vakitinde emir girersen,diğer seansa kalmış olur belkide şu an emir gerçekleşme saati diye emri kabul etmeyebilir..emir verdikten sonra mutlaka kontrol edin,,daha önce dediğim gibi saat 18.06 den sonra verilen emirler de problem oluyor,genelde iptal oluyor.

Sayfa 134/342 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •