Sayfa 135/345 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 2757 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Şimdi borsada beklenti satın alınır arkadaşlar dimi ? İlaç satışları düştü diyelim am bir adım öteye gidersek mayıs sonu normalleşme ile birlikte olan hastalara ek bircok hasta olacak , üstelik korona normal grip gibi alışılacak bir hastalık olacagı v bununl yaşamayı öğrenmemiz gerektigini tüm dünya söylüyor. Bu durumda pazar payı da dikkate alınırsa gelecek şimdiye göre çok iyi olmaz mı ? İngiltere de oxford aşı haziranda piyasaya sürülecek dedi. Gelecegi satın alan borsa bunlatı almaz da işleri azalacak olan havayolu spor turizm vs... Bunları mı alır ?

Kötü haberlerin ardi arkası kesilmiyor
    Azerbaycan da iki bankanin battığı insanların paralarını çekmek için bankaya koştuğu söyleniyor.
    Bir internet sitesi devletin para bastığı yazılmış dilerim yalanlanir.200 kusur bir şey söylenmiş

En kötüsü de Tüpraş in rafinerisini 2 ay üretimi durdurması
    Neredeyse Tüpraş in 6 da bir bilançosu sakat demek bu
    Ereğli bilançosu topu atmış durumda şayet üretimi de durdurursa şaşmamak lazım
    Bu dünya ekonomisinin krize girdiği şu günlerde büyük olaylar patlak verebilir.
    İran ABD savaşı hatta üçüncü dünya savaşı bile çıkabilir mi(?) Düşünmeden edemiyorum.

Evet şirket çalışmaya devam ediyor ama
    Kronik hastalıklar dışında kimse hastaneye gitmiyor.disciye giden bile yok artık.
    Bilanço geçen sene gibi gelirse öpüp başımiza koymak lazım doğrusu.
    Deva ya da takip etmek lazım özellikle bilançosu kötü gelirse bir dakika bile durmak büyük hata olur bizim açımızdan.

Bilanço geçen yıl 10 Mayıs ta açıklanmış
    Bu sene 11 Mayıs olabilir 10 pazar çünkü
    Keşke bu pazartesi açıklamada
    Bakalım ne göreceğiz?
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Azerbaycan da iki bankanin battığı insanların paralarını çekmek için bankaya koştuğu söyleniyor.
    Bir internet sitesi devletin para bastığı yazılmış dilerim yalanlanir.200 kusur bir şey söylenmiş

İran ABD savaşı hatta üçüncü dünya savaşı bile çıkabilir mi(?) Düşünmeden edemiyorum.

Kronik hastalıklar dışında kimse hastaneye gitmiyor.disciye giden bile yok artık.
    Deva ya da takip etmek lazım özellikle bilançosu kötü gelirse bir dakika bile durmak büyük hata olur bizim açımızdan.

Bakalım ne göreceğiz?
    Ytd
    Hocam kendinizi zorlamayin kötü haber vermek için...petrol tüketimi dip yapmis fiyatlar dip yapmis tupras etkilenmeyecek ben mi etkilenecegim....iyi düşünün iyi olsun...virüs olayi bu gidişle bizde önemini yitirecek mesela....normalleşme biraz daha erken olabilir...

4. Bu hissede önceden çok az yorum yapılırdı. Gıda, sağlık sektörlerindeki hisseler gidince buna bu furyadan dolayı girenler çok olmuş anladığım kadarı ile. Ama Selec öyle bir hisse değil. Bu vesile ile bildiklerimi 3-5 yazı ile yorumlamış oldum.

Herkese bol kazançlar...

5. 350 ile 370 arasıdır diye sallıyorum ilk çeyreği,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    onlar solunum cihazıyla tedavi oluyor,ilac la tedavi yok ,daha ilac üretilmedi..
    aids de kullanılan ilaçlar ve sıtma için kullanılan ilaçlar kullanılıyor...

7. Bence basit düşünmek lazım. Korona öncesine göre selec prim yaptı mı? Hayır. Sektörü nispeten az etkilenecek bir sektör mü? Evet. Çarpanlarına göre pahalı mı? Hayır. Aşağı marj mı daha fazla yukarı marj mı? En azından aşıdır ilaçtır dezenfektandır bunları kim dağıtır derken ufaktan bir beklenti olabilir mi? Olabilir. Fazla ayrıntıyla zihnimizi bulandırmayalım, o zaman alacak hisse bulamayız. Kasadaki 800 milyon bile o kadar önemli ki. Bakarsın bir açıklama gelir falanca işe giriyoruz derler, herşey değişir. O yüzden borsadaysan olumlu olmak lazım, başka türlü ülser olursun.
     Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku

Bakalım ne göreceğiz?
    Ytd
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Deva...Ec.ilac peşine takildikca Selec in işi zor.cunku Deva çok prim yaptı ve gözü aşağıda.o düşünce Ecz.ilac düşüyor.ec.ilac 2 kademe düşse selec 3 kademe düşüyor o yüzden birkaç yazımda özgüveni olmayan kağıt yazdım.Oysa bu ara ne fırsatlar kaçtı.

Sayfa 135/345 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •